IDUA-2026-03-23-005342-a
ID Prozorrof6b989d301ac4d7680eca9ddc77c96dd
Очікувана вартість192 204 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
10 березня 2026 року відмінено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуги, пов’язані зі спортом (послуги з експлуатації футбольних полів) за ідентифікатором закупівлі UA-2026-03-02-012348-a (код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом) на загальну суму 194500,00 грн. через відсутність учасника процедури закупівлі.
Замовником для закупівлі послуги, пов’язані зі спортом (послуги з експлуатації футбольних полів, бігової доріжки, тренажерного залу) було вибрано виробничий структурний підрозділ «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив – Львів» філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укрзалізниця», який на протязі 2022-2025 років здійснював надання послуг, пов’язаних зі спортом для учнів ДЮСШ.
Замовником забезпечено дотримання всіх вимог щодо предмету закупівлі, договір на закупівлю послуги, пов’язані зі спортом за кодом ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом відповідає проекту договору закупівлі за ідентифікатором закупівлі UA-2026-03-02-012348-a .
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-23-006471-a
Код ДК 021:201592620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом