IDUA-2026-03-23-009062-a
ID Prozorrobba6a00fe01e4a399a63732b17aeb9f4
Очікувана вартість1 248 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Замовником 24.02.2026 року була оголошена процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю товару / послуг за кодом ДК 021:2015 ЄЗС 154100000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жири (макуха соєва розсипна) ідентифікатор закупівлі - UA-2026-02-24-005406-а.
Дана закупівля була відмінена 04.03.2026 року внаслідок відсутності учасника (учасників) процедури закупівлі
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-23-011700-a
Код ДК 021:201515410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жири