Тендер: Послуги з поточного ремонту військової техніки (спеціальний санітарний автомобіль спеціального призначення MERCEDES-BENZ 516 FG 4X2 3665 в/н 9948P5), код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Код08015857
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяЛюдмила Руденко
Телефон+380505566345
E-mailoch_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Перелік позицій
23| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Зняття/встановлення карданного валаКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
2 | Ремонт карданного валаКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
3 | Балансування карданного валаКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
4 | Зняття/встановлення траверси АКППКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
5 | Зняття/встановлення стартераКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
6 | Зняття/встановлення гідротрансформатора АКППКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
7 | Зняття/встановлення АКППКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
8 | Розборка АКПП Mercedes 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
9 | Заміна пакета фрікціонних дисків K1 АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
10 | Заміна пакета фрікціонних дисків K2 АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
11 | Заміна пакета фрікціонних дисків K3 АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
12 | Заміна пакета сталевих дисків B2 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
13 | Заміна обрезинених поршнів АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
14 | Заміна ущільненнь АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
15 | Заміна соленоїда К1 АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
16 | Заміна центрального вала з планетарною шестернею АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
17 | Заміна кільцевої шестерні передньої планетарної передачі АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
18 | Ремонт гідротрансформатора АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
19 | Мийка гідроблока АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
20 | Збирання АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
21 | Заміна оливи АКППКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
22 | Адаптація АКПП за допомогою діагностичного обладнанняКод ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
23 | Промивання системи охолодження АКПП 722.908Код ДК021: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів | 1 послуга | До 02 квіт 2026 | Україна |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол_22_Д_74.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 березня 2026 21:16:34 | Перегляд |
2 | КБВ_Куліш.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 березня 2026 21:16:34 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 березня 2026 21:17:20 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-23-015366-a
ID Prozorro16e1cd355b1a478cb5cc246668f852f5
Очікувана вартість147 150 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Потреба в закупівлі Послуг з поточного ремонту військової техніки (спеціальний санітарний автомобіль спеціального призначення MERCEDES-BENZ 516 FG 4X2 3665 в/н 9948P5) відповідно до рапорту обґрунтована тим, що спеціальний санітарний автомобіль спеціального призначення MERCEDES-BENZ 516 FG 4X2 3665 в/н 9948P5 щоденно здійснюють завдання щодо перевезення поранених. На сьогоднішній день транспортні засоби потребують негайного ремонту. За час експлуатації вони здійснили велику кількість виїздів за призначенням, що призвело до значного пробігу та погіршення технічного стану.
У зв’язку з цим у автомобільного відділення взводу МТЗ є невідкладна потреба для проведення безпечної евакуації та недопущення зриву виконання поставлених задач.
Враховуючи нагальну та невідкладну потребу автомобільного відділення взводу МТЗ у використанні спеціальний санітарний автомобіль спеціального призначення MERCEDES-BENZ 516 FG 4X2 3665 в/н 9948P5, закупівля послуг з поточного ремонту через процедуру відкриті торги з особливостями може призвести до зупинки роботи автомобільного відділення взводу МТЗ що, в свою чергу, спричинить неприпустимі перешкоди у наданні медичних послуг військовослужбовцям Збройних Сил України, які потребують евакуації та лікування у військовій частині А4615.
Враховуючи вище викладене потреба автомобільного відділення взводу МТЗ у закупівлі послуг з поточного ремонту є нагальною, що документально підтверджено рапортом.
Відтак є правові підстави для закупівлі Послуг з поточного ремонту військової техніки (спеціальний санітарний автомобіль спеціального призначення MERCEDES-BENZ 516 FG 4X2 3665 в/н 9948P5), код державного класифікатору код за ДК 021:2015 - 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі підпункту 4 п.13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-23-015513-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КУЛІШ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ | переможець | 147 150,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 бер о 21:16Останні зміни
23 бер о 21:17Очікувана вартість
147 150.00UAH без ПДВ