Тендер: С_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення психофізіологічної експертизи)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Код30019775
Веб-сайтhttp://ugv.com.ua/
АдресаУкраїна, 04053, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
Основна контактна особа
ІмʼяЄлизавета ГЛАДКОВА
Телефон+380574470415
E-mailyelyzaveta.hladkova@ugv.com.ua
URLhttp://ugv.com.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з проведення психофізіологічної експертизиКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 36021, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНА, будинок 17, КП "4-А МКЛ ПМР ІМ.Л.КУРОЄДОВА" |
Документи закупівлі
8Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обґрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 березня 2026 09:27:26 | Перегляд |
2 | Витяг з Ліцензійного реєстру МОЗ.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 березня 2026 09:27:26 | Перегляд |
3 | лист відповідь Полтавська МР.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 березня 2026 09:27:26 | Перегляд |
4 | Наказ №591 від 23.12.2021_комісія психофізілогічна експертиза.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 березня 2026 09:27:26 | Перегляд |
5 | Наказ лікар психофізіолог.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 березня 2026 09:27:26 | Перегляд |
6 | Наказ тарифи психофізіологічна експертиза.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 березня 2026 09:27:26 | Перегляд |
7 | Про організацію та проведення обов'язкових медичних огл. - Наказ № 1393 від 08.09.2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 березня 2026 09:27:26 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 березня 2026 09:29:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-27-001070-a
ID Prozorroe52d7d7ecb3645f19d5494b4e6e6a427
Очікувана вартість139 138 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняУ зв’язку із необхідністю проведення періодичних медичних оглядів працівників філії БУ «Укрбургаз» відповідно до наказів МОЗ України від 08.09.2025 року №1393 «Про організацію та проведення обов'язкових медичних оглядів працівників певних категорій», виникла потреба в проведенні процедури закупівлі Послуг з проведення психофізіологічної експертизи. Правовою підставою для проведення експертного дослідження працівників є стаття 5 Закону України «Про охорону праці», в якій зазначено, що до виконання робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору, допускаються особи за наявності висновку психофізіологічної експертизи.
З метою забезпечення своєчасного проходження психофізіологічної експертизи працівниками Полтавського відділення бурових робіт та Цеху ТТіСТ Полтавського відділення бурових робіт БУ «Укрбургаз», проведено моніторинг ринку медичних послуг в Полтавському районі та встановлено, що єдиним закладом охорони здоров’я на території Полтавського району Полтавської області, який має право надавати платні послуги з проведення психофізіологічної експертизи згідно вимог наказів МОЗ України від 08.09.2025 року №1393 «Про організацію та проведення обов'язкових медичних оглядів працівників певних категорій», та має в своєму складі Комісію для видачі «Висновку психофізіологічної експертизи працівників про відповідність професійним вимогам до виконання робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору», є КП "4-А МКЛ ПМР ІМ.Л.КУРОЄДОВА" .
На базі даного медзакладу згідно Договору аналітичного оброблення даних психофізіологічного обстеження працівників, який укладено між ДП «Головний Навчально-Методологічний Центр Держпраці України та КП "4-А МКЛ ПМР ІМ.Л.КУРОЄДОВА" створено регіональний відділ психофізіологічної експертизи.
Для документального підтвердження відсутності конкуренції, направлено лист-запит від 24.02.2026 №УБГ509-1 до Полтавської міської ради Полтавської області щодо надання інформації про наявність закладів охорони здоров’я на території Полтавської міської територіальної громади у Полтавському районі Полтавської області, які мають право надавати платні Послуги з проведення психофізіологічної експертизи. У відповіді Департаменту охорони здоров’я Полтавської МР від 05.03.2026 року № 01-08-01.2-14/429-09 зазначено, що на території Полтавського району Полтавської області послуги з проведення психофізіологічної експертизи згідно вимог наказів МОЗ України від 08.09.2025 року №1393 «Про організацію та проведення обов'язкових медичних оглядів працівників певних категорій» надаються КП "4-А МКЛ ПМР ІМ.Л.КУРОЄДОВА".
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн., послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн., робіт вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. грн., може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, що повинна бути документально підтверджена замовником.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-18-017776-a
Код ДК 021:201585110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУРОЄДОВА" | переможець | 139 138,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 бер о 09:27Останні зміни
27 бер о 09:29Очікувана вартість
139 138.00UAH без ПДВ