IDUA-2026-03-30-010075-a
ID Prozorro08608bb1b8bf45098f12ddb2d5a6e1c0
Очікувана вартість651 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняUA-2026-03-10-007108-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Кінцевим бенефіціарним власником Товариства є:
ПІБ: КУЛІЄВА ХАДІЖА
Громадянство: Грузія
Країна проживання: Україна
Адреса проживання: 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Володимира Великого князя,
будинок 7, квартира 81.
Розмір частки засновника (учасника): 1000000,00
Частка володіння: 100% статутного капіталу Товариства
Тип володіння: Прямий вирішальний вплив.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-30-011303-a
Код ДК 021:201599999999-9 Не відображене в інших розділах