Тендер: Природний газ
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВідокремлений структурний підрозділ "Компаніївський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету"
Код00686799
Веб-сайтhttps://www.kfkvm.com/
АдресаУкраїна, 28400, Кіровоградська область, Кропивницький район, селище Компаніївка, вулиця Паркова, будинок 3
Основна контактна особа
ІмʼяНаталія Чаповська
Телефон+380960791310
E-mailadmin_ktvm@ukr.net
URLhttps://www.kfkvm.com/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Природний газКод ДК021: 09120000-6 Газове паливо | 3 тисяча кубічних метрів | Від 01 квіт 2026
До 30 вер 2026 | Україна, 28400, Кіровоградська область, Кропивницький р-н, селище Компаніївка, вул.Паркова, будинок 3 (у загальному потоці природний газ у внутрішній точці виходу з газотранспортної системи) |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-03-17-003385-a.pdf | Не вказано | Тендеру | 31 березня 2026 09:42:11 | Перегляд |
2 | ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-03-17-003385-a.pdf | Не вказано | Тендеру | 31 березня 2026 09:42:11 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 31 березня 2026 09:51:34 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-31-001084-a
ID Prozorroe7e66fa5c74c49afb84e3b8eef06c9bf
ПриміткиІнформація про технічні та якісні характеристики товару зазначена у договорі
Очікувана вартість51 157.8 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 04.05.2026 року.
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання даної норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей, зокрема, підпунктом 6 пункту 13 передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли, зокрема:
6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Тобто, замовнику надається виняткове право на укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Враховуючи наявну потребу замовника у Закупівлі, замовником було організовано Закупівлю шляхом проведення процедури відкритих торгів з урахуванням Особливостей. Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель за № UA-2026-03-17-003385-a (додається).
Так, 25.03.2026 року відкриті торги з урахуванням особливостей щодо Закупівлі були автоматично відмінені електронною системою закупівель з підстави передбаченої підпунктом 2 пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Звіт про результати проведення процедури закупівлі за № UA-2026-03-17-003385-a (додається).
З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-31-000685-a
Код ДК 021:201509120000-6 Газове паливо
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ" | переможець | 51 157,80 грнз ПДВ |
Договори
Завершена
Опубліковано
31 бер о 09:42Останні зміни
31 бер о 09:51Очікувана вартість
51 157.80UAH з ПДВ