Авторизація

Тендер: Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №21, будівництво КЛ-10 кВ для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький р-н, Торчинська ТГ, с.Смолигів, вул. Лісова, 3 (0722886200:01:001:0275) (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ011544-090925-1-02-30-3-000000-1 від 09.09.2025р.) Замовник: ТзОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА»

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 15 квіт. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 15 квіт. 08:08

Розглянуто

по 21 квіт. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
реконструкція ПС 110/35/10 кВ №21, будівництво КЛ-10 кВ для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький р-н, Торчинська ТГ, с.Смолигів, вул. Лісова, 3 (0722886200:01:001:0275) (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ011544-090925-1-02-30-3-000000-1 від 09.09.2025р.) Замовник: ТзОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА»
дійсна
45 026 233,07 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
реконструкція ПС 110/35/10 кВ №21, будівництво КЛ-10 кВ для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький р-н, Торчинська ТГ, с.Смолигів, вул. Лісова, 3 (0722886200:01:001:0275) (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ011544-090925-1-02-30-3-000000-1 від 09.09.2025р.) Замовник: ТзОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА»
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
переможець
45 026 233,07 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-03-31-001085-a-a1Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
Укладено
Завершена
Опубліковано
31 бер о 09:44
Останні зміни
24 квіт о 12:07
Очікувана вартість
45 026 233.07UAH з ПДВ