Тендер: Хрести траурні похоронні
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МИКОЛАЇВСЬКА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА"
Код03349134
АдресаУкраїна, 54003, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СТЕПОВА, будинок 35
Основна контактна особа
ІмʼяЛариса Костюк
Телефон+380501019298
E-mailkpmritual@ukr.net
Перелік позицій
5| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Хрест дерев'яний простий православний (соцiальний) в асортиментi
Код ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 100 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Степова, буд.35 |
2 | Хрест дерев'яний простий православний в асортимент
Код ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 200 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Степова, буд.35 |
3 | Хрест дерев'яний православний лакований в асортиментi
Код ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 200 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Степова, буд.35 |
4 | Хрест дерев'яний православний лакований фiгурний 8-ми кiнечний в асортиментi
Код ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 150 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Степова, буд.35 |
5 | Хрест дерев'яний православний лакований 8-ми кiнечний в асортиментi
Код ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 150 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Степова, буд.35 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунт Хрести26+Звіт.pdf | Не вказано | Тендеру | 31 березня 2026 09:42:40 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 31 березня 2026 09:43:24 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-31-001093-a
ID Prozorroa5ebcfb88aa84bc7b465a7a510ce4fe0
Очікувана вартість615 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-26-001168-a
Код ДК 021:201539290000-1 Фурнітура різна
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Коротка Алла Миколаївна | переможець | 615 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
31 бер о 09:42Останні зміни
31 бер о 09:43Очікувана вартість
615 000.00UAH без ПДВ