Тендер: Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг). Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг).
Період уточнень
по 4 квіт. 00:00
Прийом пропозицій
по 8 квіт. 12:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 13 квіт. 10:46
Розглянуто
по 16 квіт. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
2| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) 1343992 | 16 198 504,53 грнЗ ПДВ 485 955,14 грнЗабезпечення пропозицій 3% Забезпечення договору | завершено | - | |
Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) 1343993 | 3 310 680,00 грнЗ ПДВ 99 320,40 грнЗабезпечення пропозицій 3% Забезпечення договору | завершено | - |
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг).Відноситься до лоту: Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг)Код ДК021: 35310000-0 Зброя різна | 741 комплект | До 01 лист 2026 | Україна, Київська область |
2 | Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг).Відноситься до лоту: Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг)Код ДК021: 35310000-0 Зброя різна | 94 комплект | До 01 лист 2026 | Україна, Київська область |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 7 – Проєкт Державного контракту.docx | Проект договору | Тендеру | 31 березня 2026 10:56:54 | Перегляд |
2 | Оголошення _страйкбольна зброя_.docx | Тендерна документація | Тендеру | 31 березня 2026 10:56:54 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 31 березня 2026 10:57:04 | Перегляд |
Вимоги до учасників
4| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг))Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення31.03.2026 10:56 СтатусАктивна Значення3
Розмір585 275.54 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг))Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоКопія платіжної інструкції Дата створення31.03.2026 10:56 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення31.03.2026 10:56 СтатусАктивна Значення3 | ||||||
3 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг))Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення31.03.2026 10:56 СтатусАктивна Значення3
Розмір585 275.54 UAH | ||||||
4 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг))Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоКопія платіжної інструкції Дата створення31.03.2026 10:56 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення31.03.2026 10:56 СтатусАктивна Значення3 |
Умови оплати
2| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за Товар, що поставляється Замовнику та/або Отримувачу, Замовником проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Виконавця, за фактично поставлену кількість Товару з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати прийняття Товару Замовником та/або Отримувачем, факт чого засвідчується підписами уповноважених на це осіб Виконавця та Замовника та/або Отримувача на відповідній видатковій накладній.Відноситься до лоту: Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
2 | поставка товаруОпис: Розрахунки за Товар, що поставляється Замовнику та/або Отримувачу, Замовником проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Виконавця, за фактично поставлену кількість Товару з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати прийняття Товару Замовником та/або Отримувачем, факт чого засвідчується підписами уповноважених на це осіб Виконавця та Замовника та/або Отримувача на відповідній видатковій накладній.Відноситься до лоту: Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВ "СТРАЙКШОП" | Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) дійсна | 3 299 024,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю | |
ТОВ "СТРАЙКШОП" | Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) дійсна | 15 850 731,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Лот. 1 - Страйкбольна зброя в комплекті (штурмова гвинтівка, лоадер, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) | ТОВ "СТРАЙКШОП" | переможець | 15 850 731,00 грнз ПДВ | |
Лот. 2 - Страйкбольна зброя в комплекті (кулемет, акумулятор, маска захисна, окуляри балістичні, страйкбольні кулі 1 кг) | ТОВ "СТРАЙКШОП" | переможець | 3 299 024,00 грнз ПДВ |