Тендер: Послуги лікувальних закладів (ДК 021:2015 - 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Код01992268
Веб-сайтhttp://zakodl.com/
АдресаУкраїна, 89600, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
Основна контактна особа
ІмʼяОксана Станкович
Телефон+380313123450
E-mailodlmukachevo@gmail.com
URLhttp://zakodl.com/
Перелік позицій
11| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Підрахунок кількості та морфологічна характеристика клітинних елементів кісткового мозку. Розрахунок індексів кістковомозкового кровотворення (мієлограма).Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 6 послуга793.03 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
2 | Цитологічне дослідження пофарбованого препарату тканини лімфатичного вузла.Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 1 послуга500.74 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
3 | Визначення концентрації циклоспорину в цільній крові.Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 1 послуга1 486.55 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
4 | Визначення рівня поверхневого антигену CD20 за допомогою моноклональних антитіл методом проточної цитометріїКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга1 249.17 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
5 | Лабораторна діагностика гострих лейкемій Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 4 послуга17 438.04 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
6 | Визначення МЗХ при В-ГЛЛКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга3 950.87 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
7 | Виявлення клітинних елементів солідних пухлин (метастазів) в кістковому мозкуКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга2 321.58 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
8 | Лабораторна діагностика анемійКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 1 послуга2 128.21 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
9 | Лабораторна діагностика тромбоцитопенійКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 1 послуга3 576.99 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
10 | Комплексна первинна генетична діагностика Гострого Лімфобластного Лейкозу в біологічному зразку пацієнта.Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга24 368.74 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
11 | Первинна генетична діагностика лімфоми Берккета в біологічному зразку пацієнта.Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 1 послуга6 915.68 UAH без ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 89600, Закарпатська область, Мукачево, Франка Івана,39 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 31 березня 2026 12:44:42 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-31-005357-a
ID Prozorro8c59f831bb8a42c5a6cc12b06dd79eea
Очікувана вартість152 899.23 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Звіт UA-2026-03-23-010982-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-31-005830-a
Код ДК 021:201585110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» | переможець | 152 899,23 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
31 бер о 12:43Останні зміни
31 бер о 12:44Очікувана вартість
152 899.23UAH без ПДВ