IDUA-2026-04-01-009348-a
ID Prozorro047b5251f05d4c13942897cbf5b80312
Очікувана вартість204 631.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВраховуючи те, що Замовником оголошено відкриті торги UA-2026-03-13-011676-a та дані відкриті торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у Замовника є всі підстави для здійснення закупівлі відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби в газовому паливі в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель за вищезазначеному винятку за Особливостями.
З огляду на викладене, рішення замовника про не проведення повторної закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-01-012151-a
Код ДК 021:201509120000-6 Газове паливо