Тендер: Код ДК 021:2015 - 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з обстеження будівельних конструкцій з видачею звіту з рекомендаціями за результатами обстеження будівлі ЗВЕМ ОПУ ПС «П.Михайлівка-150» АТ «Запоріжжяобленерго», пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рф)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Код00130926
АдресаУкраїна, 69035, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
Основна контактна особа
ІмʼяДятченко Ганна Олександрівна
Телефон380501005404
E-mailA.Djatchenko@zoe.com.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуга з обстеження будівельних конструкцій з видачею звіту з рекомендаціями за результатами обстеження будівлі ЗВЕМ ОПУ ПС «П.Михайлівка-150» АТ «Запоріжжяобленерго», пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рфКод ДК021: 71631300-3 Послуги з технічного огляду будівель | 1 послуга | До 10 трав 2026 | Україна, 70015, Запорізька область, с. Петро-Михайлівка, Запорізький р-н |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток №1 (Обгрунтування закупівлі пп.15 п.13 Особливостей).pdf | Не вказано | Тендеру | 01 квітня 2026 15:09:44 | Перегляд |
2 | Додаток №1 (Обгрунтування закупівлі пп.15 п.13 Особливостей).pdf.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 01 квітня 2026 15:09:44 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 квітня 2026 15:12:04 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-04-01-009554-a
ID Prozorro2b1e4dcaf1af44249b1d226af719b2ce
Очікувана вартість228 590.78 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 15 пункту 13
ОбґрунтуванняЗдійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів та об’єктів критичної інфраструктури підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів, а також для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та ремонту тягового і рухомого складу.
Внаслідок збройної агресії російської федерації 13.01.2026 пошкоджено будівлю ОПУ ПС «П.Михайлівка-150» ЗВЕМ АТ «Запоріжжяобленерго». Зазначені події зафіксовано у витягу з єдиного реєстру досудових розслідувань, дата реєстрації провадження: 13.01.2026 17:18:24, номер кримінального провадження: 22026080000000090(копія додається).
Відповідно до пп.15 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості) придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів та об’єктів критичної інфраструктури підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів, а також для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та ремонту тягового і рухомого складу».
АТ «Запоріжжяобленерго» є оператором системи розподілу відноситься до підсектору “електроенергетика” сектор паливно-енергетичний комплекс ”.
Задля можливості проведення обстеження будівельних конструкцій з метою визначення їх технічного стану, технічного стану будівлі в цілому, визначення можливості подальшої експлуатації будівлі з видачею звіту з рекомендаціями щодо безпечної експлуатації будівлі ЗВЕМ ОПУ ПС «П.Михайлівка-150» у замовника є наявні підстави для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп.15 п.13 Особливостей за Код ДК 021:2015 - 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з обстеження будівельних конструкцій з видачею звіту з рекомендаціями за результатами обстеження будівлі ЗВЕМ ОПУ ПС «П.Михайлівка-150» АТ «Запоріжжяобленерго», пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рф).
Згідно п. 3 Особливостей: Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. У зв’язку з цим проведено аналіз ринку та сформовано Протокол №8 ВЕБС/1.3 від 17.02.2026р. щодо рішення відповідальної особи за визначення та затвердження очікуваної вартості предмета закупівлі, згідно якого:
1) ТОВ «СИМФОНІЯ МІСТА» (код ЄДРПОУ: 45391161) - 228 590,78 грн. без ПДВ;
2) ТОВ «СТАТУСБУДІНЖИНІРИНГ» (код ЄДРПОУ: 41219095) - 345 816,25 грн. з ПДВ;
3) ТОВ «ІПВК «СПЕЦЗАХИСТ»» (код ЄДРПОУ: 37778452) – 388 281,80 грн. з ПДВ.
Найнижчу ціну запропонувало ТОВ «СИМФОНІЯ МІСТА» (код ЄДРПОУ: 45391161) - 228 590,78 грн. без ПДВ.
Таким чином, з огляду на норми Особливостей, Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі: Код ДК 021:2015 - 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з обстеження будівельних конструкцій з видачею звіту з рекомендаціями за результатами обстеження будівлі ЗВЕМ ОПУ ПС «П.Михайлівка-150» АТ «Запоріжжяобленерго», пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рф), шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей.
Враховуючи наведене, рішення Замовника про укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідає чинному законодавств.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-06-002692-a
Код ДК 021:201571630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СИМФОНІЯ МІСТА» | переможець | 228 590,78 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 квіт о 15:09Останні зміни
1 квіт о 15:12Очікувана вартість
228 590.78UAH без ПДВ