Авторизація

Тендер: Аудит згідно вимог Міжнародних стандартів аудиту (МСА) фінансової звітності комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» станом на 31 грудня 2025 року та за 2025 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 20 квіт. 00:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 29 квіт. 15:59

Розглянуто

по 5 трав. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН"
Аудит згідно вимог Міжнародних стандартів аудиту (МСА) фінансової звітності комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» станом на 31 грудня 2025 року та за 2025 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)
дійсна
278 000,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВ "КРОУ ЕРФОЛЬГ УКРАЇНА"
Аудит згідно вимог Міжнародних стандартів аудиту (МСА) фінансової звітності комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» станом на 31 грудня 2025 року та за 2025 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)
дійсна
317 000,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Аудит згідно вимог Міжнародних стандартів аудиту (МСА) фінансової звітності комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» станом на 31 грудня 2025 року та за 2025 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)
ТОВ "КРОУ ЕРФОЛЬГ УКРАЇНА"
переможець
317 000,00 грнз ПДВ
Аудит згідно вимог Міжнародних стандартів аудиту (МСА) фінансової звітності комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» станом на 31 грудня 2025 року та за 2025 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН"
відхилено
278 000,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-04-07-013475-a-b1Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МУНІЦИПАЛЬНА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІПостачальник: ТОВ "КРОУ ЕРФОЛЬГ УКРАЇНА"
Завершено
Завершена
Опубліковано
7 квіт о 17:30
Останні зміни
8 трав о 11:26
Очікувана вартість
317 500.00UAH з ПДВ