Тендер: Постачання теплової енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
Код02904160
АдресаУкраїна, 23000, Вінницька область, Бар, майдан М. Грушевського, 1
Основна контактна особа
ІмʼяКолодій Анастасія Іванівна
Телефон+380434121270
E-mailbar_bpu01@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Постачання теплової енергіїКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 101.8 777 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 квітня 2026 13:42:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-04-08-007331-a
ID Prozorro46b75cd3fbab41b083d97709dd5f0643
Очікувана вартість630 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 6 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВраховуючи те, що постачальником / виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт
господарювання Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго», що визначено
відповідним документом - РЕЄСТРОМ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ, ЯКІ
ПРОВАДЯТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ,
ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ (додається),
застосовується вищевказане виключення.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель
замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності
закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного
стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих
торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення
Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання
замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить
або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або
перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень,
може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для
закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені
чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з
технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення
договору.
З огляду на викладене вище, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному
законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники
оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений
без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3 розділу X
«Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної
системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про
закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником
закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування
підстави».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-08-009302-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго” | переможець | 630 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 квіт о 13:31Останні зміни
8 квіт о 13:44Очікувана вартість
630 000.00UAH з ПДВ