Тендер: Розподіл води
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавна установа "Чернігівська виправна колонія (№ 44)"
Код08564943
АдресаУкраїна, 14014, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 38
Основна контактна особа
ІмʼяСокол Олександр Віталійович
Телефон380637883917
E-mailvk44@cn.kvs.gov.ua
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водопостачанняКод ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 1 800 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 14014, Чернігівська область, Чернігів, вул. Промислова, 40 |
2 | Послуги з централізованого водопостачанняКод ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 1 800 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 14000, Чернігівська область, Чернігів, вул. Єлецька, 17А |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування та протокол УО від 30.03.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 квітня 2026 21:18:10 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 квітня 2026 21:59:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-04-13-007635-a
ID Prozorro4879d4f8dedf4abe8b83b0035fde3fb1
Очікувана вартість56 217.12 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей: «13. Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: … 5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: … відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником».До теперішнього часу Установа закупала послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради. Об’єкти, що перебувають на балансі установи, та знаходяться за адресами: вул. Промислова, б. 40; вул. Єлецька, б. 17а, м. Чернігів, є приєднаними до системи централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради. Інша технічна можливість отримання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення від іншого постачальника – відсутня.
КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради було та є монополістом на території діяльності суб’єкта природних монополій - Чернігівська область, що підтверджується наступним.
Відповідно до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 28.02.2026, розміщеного на сайті Антимонопольного комітету України, станом на 30.03.2026, Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради включено в цей перелік під номером 13, з видом господарської діяльності, що провадиться суб’єктом господарювання: «централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», територія діяльності суб’єкта природних монополій: «Чернігівська область».
Відповідно до Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення станом на 28.02.2026, розміщеного на сайті НКРЕКП станом на 30.03.2026, Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради включено в цей перелік під номером 13, з видом господарської діяльності, що провадиться суб’єктом господарювання: «централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», територія діяльності суб’єкта природних монополій: «Чернігівська область».
При цьому, у Замовника існує потреба в Закупівлях.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівель, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану, Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівель без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівель, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівель відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-06-017758-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ | переможець | 56 217,12 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 квіт о 21:18Останні зміни
13 квіт о 22:00Очікувана вартість
56 217.12UAH з ПДВ