IDUA-2026-04-16-014075-a
ID Prozorro4754a3f75a9d4415ae92a3f8289f3955
Очікувана вартість87 812 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування підпункту 5 пункту 13 Особливостей:
– Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти здійснює свої повноваження в обсязі, визначеному ст. 18 Закону України «Про вищу освіту» (від 01.07.2014 № 1556-VII) та п.9,10 Статуту Національного агентства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 № 244.
– Відповідно до п. 6 частини 1 ст. 18 Закону та п. 9 Статуту Національного агентства до повноважень Національного агентства належить, зокрема, проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.
– Відповідно до ст. 23 Закону та п.2 Розділу 1 Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти i науки України від 15.05.2024 р. № 686, єдиним суб’єктом уповноваженим на проведення акредитації освітніх програм є Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.
Враховуючи наведене, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-16-012264-a
Код ДК 021:201598110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій