Тендер: Послуга з постачання теплової енергії (код за ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція) (Білгород-Дністровський міськрайонний суд)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваТериторіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області
Код26302945
АдресаУкраїна, 65005, Одеська область, Одеса, вулиця Дмитра Іванова, будинок 2
Основна контактна особа
ІмʼяЯсінський Юрій Леонідович
Телефон380633232997
E-mailsquier2014@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуга з постачання теплової енергії (код за ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція) (Білгород-Дністровський міськрайонний суд)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 67707, Одеська область, Білгород-Дністровський, вулиця Військової Слави, будинок 27 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування 246-26.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 квітня 2026 09:25:17 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 24 квітня 2026 09:26:08 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-04-24-001085-a
ID Prozorrof267eb5447ad451287c972fa8753c247
Очікувана вартість401 798.49 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей: відповідно до ст. 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав i свобод із обов'язковим зазначенням строку дії цих обмежень. Відповідно до пункту 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» від 20.12.2015 №922-VIII (далі – Закон) на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робі і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
Згідно Розпорядження АМКУ «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» від 28.11.2012 р. №874-р, відповідно до його повноважень складає та веде перелік природних монополій.
Згідно п. 7 вказаного Порядку зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Комітету (http://www.amc.gov.ua). Зазначений перелік у встановленому порядку розміщено на офіційному веб-сайті АМКУ: www.amc.gov.ua.
Згідно із ст. 1 ЗУ «Про природні монополії» від 20.04.2000 р.№ 1682-III (далі – Закон № 1682) природна монополія – це стан товарного ринку, за якого задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв’язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб’єктами природних монополій не можуть замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв’язку з цим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).
Абз. 2 ч. 1 ст. 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 р. № 2210-III (далі – Закон № 2210) передбачено, що суб’єкт господарювання займає монопольне (домінуюче) становище на ринку, якщо на цьому ринку у нього немає жодного конкурента. Згідно ст. 5 Закону України «Про природні монополії», а також інформації Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному веб-сайті (http://www.amc.gov.ua), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БІЛГОРОДДНІСТРОВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 32132501) є суб’єктом природної монополії, тобто виробляє (реалізує) товари (послуги) на ринку, що перебуває у стані природної монополії.
Інформація щодо переліку суб’єктів природних монополій, розміщена на офіційному веб-порталі АМКУ, є офіційною інформацією державного органу.
Враховуючи ті обставини, що відомості про КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БІЛГОРОДДНІСТРОВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 32132501) внесені до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, що знайшло своє відображення у Зведеному переліку природних монополій у 2026 році, який був опублікований на офіційному веб-порталі АМКУ 15.04.2026 станом на 31.03.2026, здійснення закупівлі послуг з теплової енергії для потреб опалення іншими учасниками не є можливим, а тому з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» Замовнику необхідно провести процедуру закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі за предметом закупівлі «Послуга з постачання теплової енергії для потреб опалення» (Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник – 09320000-8 — «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (послуга з постачання теплової енергії)») з КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БІЛГОРОДДНІСТРОВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 32132501) на підставі абз. 4 пп. 5 п. 13 постанови КМ України № 1178 від 12.10.2022 року, а саме: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Враховуючи наведене вище, рішення замовника про здійснення закупівлі шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до пп.5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, pобіт i послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 №1178 є обґрунтованим.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-24-001320-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство "Білгород-Дністровськтеплоенерго" | переможець | 401 798,49 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
24 квіт о 09:25Останні зміни
24 квіт о 09:26Очікувана вартість
401 798.49UAH з ПДВ