IDUA-2026-04-24-001237-a
ID Prozorro0736d6cc7ec54e939474903a9ac04034
ПриміткиІнформація про кінцевих бенефіціарних власників:
Кузьмич Юрій Олексійович Україна (українець)
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Очікувана вартість244 993.81 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняЗакупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у зв’язку з наявною нагальною потребою у здійсненні закупівлі з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання строків для проведення закупівлі.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-24-001448-a
Код ДК 021:201590910000-9 Послуги з прибирання