Тендер: Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А0853
Код07794629
АдресаУкраїна, 23000, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
Основна контактна особа
ІмʼяВерига Володимир Васильович
Телефон+380434122379
E-mailfin_a0853@post.mil.gov.ua
Перелік позицій
20| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Фільтр масляний ISUZU D-MAXКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука380 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
2 | Фільтр паливний ISUZU D-MAXКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука590 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
3 | Фільтр повітряний ISUZU D-MAXКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука555 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
4 | Фільтр масляний OPEL ZAFIRAКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука220 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
5 | Фільтр паливний LAND ROVER FREELANDERКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука595 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
6 | Фільтр повітряний LAND ROVER FREELANDERКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука375 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
7 | Фільтр масляний LAND ROVER FREELANDERКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука380 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
8 | Фільтр паливний LAND ROVER DEFENDER 110Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука440 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
9 | Фільтр повітряний LAND ROVER DEFENDER 110Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука485 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
10 | Фільтр масляний LAND ROVER DEFENDER 110Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука470 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
11 | Фільтр паливний FIAT DUCATOКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука495 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
12 | Фільтр повітряний FIAT DUCATOКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука590 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
13 | Фільтр масляний FIAT DUCATOКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука350 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
14 | Фільтр паливний MITSUBISHI L200Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука430 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
15 | Фільтр повітряний MITSUBISHI L200Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука425 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
16 | Фільтр масляний MITSUBISHI L200Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука475 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
17 | Фільтр масляний NISSAN PATHFINDERКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука280 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
18 | Фільтр паливний NISSAN PATHFINDERКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука1 100 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
19 | Фільтр повітряний NISSAN PATHFINDERКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука350 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
20 | Фільтр салона NISSAN PATHFINDERКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 4 штука180 UAH без ПДВ | До 01 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 28 квітня 2026 14:27:10 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-04-28-007357-a
ID Prozorroc1b48733312147d49c2f337054eb3c24
Очікувана вартість23 460 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ” | переможець | 23 460,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
28 квіт о 13:19Останні зміни
28 квіт о 14:29Очікувана вартість
23 460.00UAH без ПДВ