Тендер: Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та монітори)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Код00135390
Веб-сайтhttp://www.ukrnafta.com
АдресаУкраїна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Основна контактна особа
ІмʼяОксана Сергійчук
Телефон380990513428
E-mailOksana.Serhiichuk@Ukrnafta.com
URLhttp://www.ukrnafta.com
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen7 (21SYS81E00) з клавіатурою, мишкою та сумкоюКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 125 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 Gen3 Intel ARL (21SSS87G00) з клавіатурою, мишкою та сумкоюКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 125 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 ARL (21QDSCJ300) з клавіатурою, мишкою та сумкоюКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 10 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Монітор Lenovo ThinkVision T27QD-4v (64B8UAT1EU)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 260 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обґрунтування.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 29 квітня 2026 09:31:12 | Перегляд |
2 | UA-2026-03-23-000751-a-report.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 29 квітня 2026 09:31:12 | Перегляд |
3 | Витяг ЄДРПОУ.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 29 квітня 2026 09:31:12 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 квітня 2026 09:31:28 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Строки оплати Товару (партії Товару): протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидент України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України). | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Умови поставки: DDP – склади вантажоотримувачів замовника, у відповідності до затвердженої адресної програми постачання товару (Таблиця 3 Додатку 2 до Договору). Товар доставляється силами та за рахунок Постачальника на склад(и) замовника, у відповідності до адресної програми постачання предмету закупівлі. Витрати по доставці товару в місце призначення, розвантаженню товару із транспортного засобу перевізника, перенесення товару (вручну) до місця вказаного покупцем –включені в ціну товару. Термін поставки всього товару не більше 90 календарних днів з моменту підписання договору. | Повторювана поставка | 100% | 90 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-04-29-001025-a
ID Prozorro953282d918484aaa862b9a4ec42b9294
Очікувана вартість19 947 720 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
23.03.2026 року була оголошена закупівля «Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та монітори), код ДК 021:2015 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання» за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-03-23-000751-a (далі – закупівля).
02.04.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до пункту 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (UA-2026-03-23-000751-a-report).
При цьому у Замовника існує потреба в закупівлі.
Враховуючи зазначене, з метою забезпечення наявної потреби, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі робіт відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1) Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-03-23-000751-a-report.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-16-012750-a
Код ДК 021:201530230000-0 Комп’ютерне обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЙФАЙБЕРГ" | переможець | 19 947 720,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 квіт о 09:31Останні зміни
29 квіт о 09:31Очікувана вартість
19 947 720.00UAH з ПДВ