Авторизація

Тендер: "Устаткування для операційних блоків" – Світильник операційний – 2 штуки (* відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1447), (згідно НК024:2023 / НК031:2024 12282 "Операційний світильник" / Z12010701 "ФІКСОВАНІ БЕЗТІНЬОВІ ЛАМПИ").

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 9 трав. 10:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 11 трав. 11:52

Розглянуто

по 17 трав. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВ "РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ"
Світильник операційний
дійсна
1 968 000,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Світильник операційний
ТОВ "РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ"
переможець
1 968 000,00 грнбез ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-05-01-001093-a-a1Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіонуПостачальник: ТОВ "РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ"
Укладено
Завершена
Опубліковано
1 трав о 09:39
Останні зміни
18 трав о 11:00
Очікувана вартість
1 970 000.00UAH без ПДВ