Тендер: Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваТИННЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код22558814
Веб-сайтhttps://tunneschool.e-schools.info/
АдресаУкраїна, 34544, Рівненська область, Сарненський р-н, село Тинне, вулиця Шкільна, будинок 1
Основна контактна особа
ІмʼяОлександр Омельковець
Телефон+380673017463
E-mailznz_tunne3@ukr.net
URLhttps://tunneschool.e-schools.info/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,
послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів,
що належать до числа пільгових категорій дітей Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області
(ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень)Код ДК021: 55510000-8 Послуги їдалень | 14 055 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 34544, Рівненська область, с.Тинне, Шкільна,1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 травня 2026 11:56:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-01-005151-a
ID Prozorrodc265cf084324deb8543d8c929029105
Очікувана вартість1 072 530 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняОБГРУНТУВАННЯ
Закупівлі Послуг з організації гарячою харчування для учнів 1-4 класів, Послуг організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області із застосуванням виключення за Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178 (далі -Особливості).
Підстава для здійснення закупівлі: підпунктом 6 пунктом 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стане в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування від 12.10.2022 №1178, Замовник має право укласти прямий договір, якщо відмінено відкриті торти через неподання жодної тендерної пропозиції. Разом з тим замовник разом із звітом про договір про закупівлю, укладених без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договорів про закупівлю та додатки до нього. Договір має бути укладено відповідно до проєкту договору, шо входив до складу тендерної документації відмінених торгів. Очікувана вартість предмета закупівлі становить 1072530.00 гри. Сума договору коду ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області) про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість відкритих торгів, що були відмінені.
У зв'язку з відміною відкритих торгів за ідентифікатором закупівлі UA-2026-04-20-008460-a по причині відсутності учасників та не подання жодної тендерної пропозиції, Замовник прийняв рішення.
1. Провесні закупівлю згідно коду ДК 021:2015 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області на суму 1072530.00 грн. без використання електронної системи закупівель згідно з п.13 пп.6 Постанови Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування віл 12.10.2022 №1 178».
2. Оприлюднити в електронній системі закупівель ЗВІТ про договір про закупівлю коду ДК 021:2015 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, укладений без використання електронної системи закупівель відповідно до пункту 3.8 розділу 10 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, передбаченому Постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування від 12.10.2022 №1178».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-29-003751-a
Код ДК 021:201555510000-8 Послуги їдалень
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА" | переможець | 1 072 530,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 трав о 11:55Останні зміни
1 трав о 11:56Очікувана вартість
1 072 530.00UAH без ПДВ