Тендер: Проєктування, виробництво та валідація екоциклічного електричного тягового двигуна з метою виконання Грантової угоди проєкт 101096557 - VOLTCAR з Європейським виконавчим агентством з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA) (ЦПД)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
Код05385631
АдресаУкраїна, 39600, Полтавська область, Кременчук, вул. Університетська, 20
Основна контактна особа
ІмʼяВолодимир Усатюк
Телефон+380536758439
E-mailokob2008@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Проєктування, виробництво та валідація екоциклічного електричного тягового двигуна з метою виконання Грантової угоди проєкт 101096557 - VOLTCAR з Європейським виконавчим агентством з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA): дослідження властивостей матеріалів із покращеним тепловим розсіюванням та можливостей їх застосування у конструкціях тягових двигунів (ЦПД)Код ДК021: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок | 1 послуга | До 15 трав 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Університетська, 20 |
Документи закупівлі
6Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Грантова угода за проектом 101096557-VOLTCAR (український переклад).pdf | Не вказано | Тендеру | 01 травня 2026 13:25:34 | Перегляд |
2 | Грантова угода за проектом 101096557-VOLTCAR.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 травня 2026 13:25:34 | Перегляд |
3 | Реєстраційна картка МТП або проєкту 194-559 від 22.04.2024.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 травня 2026 13:25:34 | Перегляд |
4 | Угода про консорціум від 23.01.2024 (український переклад).pdf | Не вказано | Тендеру | 01 травня 2026 13:25:34 | Перегляд |
5 | Угода про консорціум від 23.01.2024.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 травня 2026 13:25:34 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 травня 2026 14:13:44 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-01-006972-a
ID Prozorro7dc2f9319db14dd6a3a611fd77fc5b02
Очікувана вартість23 950 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 19 пункту 13
ОбґрунтуванняЗдійснюється закупівля послуг, пов’язаних із створенням або залученням фінансових інструментів, гарантій, кредитів або грантів, а також послуг, пов’язаних із створенням інструментів страхування, перестрахування та/або відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів, суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії
Закон України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт ї послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об'єднаних територіальних громад.
На період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовники, що зобов'язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт ї послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі 3 урахуванням Особливостей.
Підпунктом 19 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг, пов'язаних із створенням або залученням фінансових інструментів, гарантій, кредитів або грантів, а також послуг, пов'язаних із створенням інструментів страхування, перестрахування та/або відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до пункту 13, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Закупівля здійснюється з метою виконання грантової угоди за проєктом № 101096557 –VOLTCAR – HORIZON-CL5-2022-D5-01, відповідно до угоди про консорціум від 23.01.2024 р. Зазначені угоди визначають регламент робіт, які мають бути виконані для успішної реалізації Проєкту Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» Проєктування, виробництво та валідація екоциклічного електричного тягового двигуна (далі – Проєкт). Згідно з Реєстраційною карткою Міжнародно-технічної програми або проєкту № 194/559 від 22.04.2024 р., донором Проєкту є Європейський союз (Європейське виконавче агентство з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA), а одним iз співвиконавців є Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.
Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби у закупівлі послуг за кодом ДК 021:2015 –73220000-0 «Консультаційні послуги у сфері розробок» (Проєктування, виробництво та валідація екоциклічного електричного тягового двигуна з метою виконання Грантової угоди за проєктом № 101096557 – VOLTCAR з Європейським виконавчим агентством з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA) (ЦПД)), замовник укладає сім цивільно-правових договорів на суми: 71850 (сімдесят одна тисяча вісімсот п’ятдесят) грн. 00 коп. – три договори, 23950 (двадцять три тисячі дев’ятсот п’ятдесят) грн. 00 коп. – три договори, та 47900 (сорок сім тисяч дев’ятсот) грн. 00 коп. – один договір без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 19 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. Документи, якими підтверджується наявність підстави для здійснення закупівлі відповідно до підпункту 19 пункту 13 Особливостей (документальне підтвердження):
– Грантова угода за проєктом № 101096557 – VOLTCAR – HORIZON-CL5-2022-D5-01, скріплена цифровим підписом Європейської комісії 05.12.2022 р., завірена цифровим підписом від КрНУ на порталі фінансування та тендерів Європейської комісії 17.12.2022 р.
– Угода про консорціум від 23.01.2024 р., підписана від KpHУ 04.02.2024 р. за допомогою системи електронного підпису DocuSign, конверт. ID: F3779F82-6955-419C-A30A-9F838CBD3ADA;
– Реєстраційна картка Міжнародно-технічної програми або проєкту № 194/559 від 22.04.2024 р.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-01-007407-a
Код ДК 021:201573220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Драгобецький Володимир Вячеславович | переможець | 23 950,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 трав о 13:25Останні зміни
1 трав о 14:13Очікувана вартість
23 950.00UAH без ПДВ