Тендер: Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Код14323422
АдресаУкраїна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
Основна контактна особа
Імʼя
Перелік позицій
15| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Реле втягуюче УАЗКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Електробензонасос СобольКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Датчик тиску палива СобольКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Перемикач поворотів УАЗ ПАТРІОТКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Дріт маси 22 смКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Запобіжник силовийКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 8 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Ізолента 25мКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 2 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Кран пічки електричний Газель 1вх-2 вихКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Лампа 21 W (1 конт вел в стоп)Код ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 10 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Лампа 21/5 W 2 контактнаКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 10 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Підсвітка номера Г-ль, УАЗ пласт.Код ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Свічки запалювання LPG6Код ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
13 | Датчик ТМ 100ВКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Електробензонасос СобольКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
15 | Датчик температури води 406 чорнийКод ДК021: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів | 1 штука | Від 28 квіт 2026
До 30 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 04 травня 2026 13:56:53 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-04-007366-a
ID Prozorroe57a7dcd82a74944adf80037209b2dd5
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 4 987,00 грнбез ПДВ |