Тендер: Композитна конструкція на CoCr балці, конструкція з цирконію на CoCr балці (ДК 021-2015 33140000-3 – Медичні матеріали)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
Назвакомунальне підприємство «Міська стоматологічна поліклініка» Олександрійської міської ради
Код23230659
АдресаУкраїна, 28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, пл. Соборна, 7
Основна контактна особа
ІмʼяЛюдмила Дохно
Телефон+0684594773
E-mailacrbeconomist@ukr.net
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Композитна конструкція на CoCr балці (код за НК 031:2024 Q010206 ЗУБНІ ПРОТЕЗИ)Код ДК021: 33141820-4 Зубні протезиGMDN-2023: Дентальний повний стандартний протез | 5 штука | Від 04 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, пл. Соборна, 7 |
2 | Конструкція з цирконію на CoCr балці (код за НК 031:2024 Q010206 ЗУБНІ ПРОТЕЗИ)Код ДК021: 33141820-4 Зубні протезиGMDN-2023: Дентальний повний стандартний протез | 10 штука | Від 04 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, пл. Соборна, 7 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Довідка бенефіціарні власники.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 06 травня 2026 14:36:37 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 травня 2026 14:38:18 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-06-009397-a
ID Prozorro99b9cb934b9b438f9428b1aa62f62812
Примітки1. Композитна конструкція на CoCr балці/
Балка друкується на апараті селективного спікання з CoCr металу, поверх якої встановлюється надбудова з біосумісного фрезерованого композиту довготривалого носіння.
2. Конструкція з цирконію на CoCr балці/
Балка друкується на апараті селективного спікання з CoCr металу і слугує каркасом, на який встановлюється надбудова з багатошарового біосумісного диоксид цирконію (Multilayer)
Інформація щодо бенефіціарних власників:
ВОЛКОВ ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Україна, 39600, Полтавська обл., місто Кременчук, вул.Мазепи Івана, будинок 67, квартира 51
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25
ВОЛКОВА ЮЛІЯ ЮРІЇВНА
Україна, 39600, Полтавська обл., місто Кременчук, вул.Мазепи Івана, будинок 67, квартира 51
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25
ПОПЛАВСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Україна, 39600, Полтавська обл., місто Кременчук, вул.Проектна, будинок 36/38
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25
ПОПЛАВСЬКА ІРИНА ВАСИЛІВНА
Україна, 9008, Львівська обл., місто Львів, вул.Валова, будинок 4, квартира 7
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25
Очікувана вартість550 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-04-011849-a
Код ДК 021:201533140000-3 Медичні матеріали
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗУБОТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "ВАЙС ЛАБ" | переможець | 550 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 трав о 14:36Останні зміни
6 трав о 14:38Очікувана вартість
550 000.00UAH без ПДВ