Тендер: Теплова енергія
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваБЕРЕЗІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I - II СТУПЕНІВ ГРЕБІНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код23548444
АдресаУкраїна, 37441, Полтавська область, Лубенський р-н, село Корніївка, вул.Степова, будинок 1
Основна контактна особа
ІмʼяКоровіцина Руслана Сергіївна
Телефон380501594127
E-mailbukhhalter_berezivka@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергіяКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 26.466 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 37441, Полтавська область, Лубенський р-н, село Корніївка, вул.Степова, будинок 1 |
Документи закупівлі
12Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Рішення № 247.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
2 | 20260210_144553 (2).pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
3 | File.PDF | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
4 | обгрун.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
5 | Рішення №2686.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
6 | Рішення №260.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
7 | Рішення № 223.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
8 | File.PDF | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
9 | протокол.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
10 | інформація про кінцевих бенефіціарних власників.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
11 | File.PDF | Не вказано | Тендеру | 07 травня 2026 11:37:52 | Перегляд |
12 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 травня 2026 11:38:28 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-07-005140-a
ID Prozorro1d1fc34499134d028d83a41810fe271f
Очікувана вартість137 903.84 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ
для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості)
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:
Березівська ЗОШ І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради Полтавської області
37441, Україна, Полтавська область, с. Корніївка, вул. Степова, 1.
Код 23548444.
Категорія: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015-09320000-8- Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія).
Розмір бюджетного призначення: 137903,84 грн.
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі:
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 15.01.2025 № 12404 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 04.05.2026 року.
Статтею 4 Указу № 12404 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 року.
Відповідно на 2026 рік існує потреба у здійсненні Закупівлі.
Враховуючи те, що постачальником Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання ТОВ «КП ТЕПЛО», що визначено відповідним документом – рішенням Гребінківської міської ради та рішенням виконавчого комітету Гребінківської міської ради(додається)), застосовується вищевказане виключення.
При цьому Березівська ЗОШ І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради Полтавської області підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі товару.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, як найшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у формі цього файлу «Обґрунтування підстави».
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1. Рішення Гребінківської міської ради від 13.06.2024 року № 2686 «Про внесення доповнень до Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Гребінківської міської територіальної громади для передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону»;
2. Рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 16.10.2024 року № 247 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ/організацій ТОВ «КП ТЕПЛО»;
3. Рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 29.10.2024 року № 260 «Про надання послуг теплопостачання».
4. Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності № 66 від 12.09.2024 року
5. Акт приймання-передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної влacнocтi м. Гребінка 12 вересня 2024 р.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-07-004710-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КП ТЕПЛО" | переможець | 137 903,84 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 трав о 11:37Останні зміни
7 трав о 11:38Очікувана вартість
137 903.84UAH з ПДВ