Тендер: Послуги з проведення гідродинамічної промивки зовнішньої каналізаційної мережі за кодом ДК 021:2015 90470000-2 «Послуги з чищення каналізаційних колекторів»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Код24521399
АдресаУкраїна, 03151, Київська область, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28
Основна контактна особа
ІмʼяБортницька Лілія Володимирівна
Телефон380442413167
E-maill.bortnytska@ducit.gov.ua
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Основна послуга з промивки зовнішньої каналізаційної мережі за адресою м. Київ, вул. Волинська, 26.Код ДК021: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів | 1 послуга | Від 06 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Основна послуга з промивки зовнішньої каналізаційної мережі за адресою м. Київ, вул. Володимира Сікевича, 28Код ДК021: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів | 1 послуга | Від 06 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Аварійна послуга з промивки зовнішньої каналізаційної мережі за адресою м. Київ, вул. Волинська, 26.Код ДК021: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів | 2 послуга | Від 06 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 травня 2026 11:39:46 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послугОпис: Розрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 1 О (десяти) календарних днів з дати підписання Замовником Акта наданих послуг. | Пiсляоплата | 100% | 10 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Виконавець зобов'язується надати Послуги до 31 грудня 2026 року. Строки надання послуг можуть бути змінені за взаємним узгодженням Сторін шляхом підписання додаткової угоди до Договору в порядку, передбаченому цим Договором. | Одноразова поставка | 100% | 172 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-05-07-005205-a
ID Prozorro1a4f235becde4e85ad4973a7dc1dcd41
Очікувана вартість120 338.34 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняЗакупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі:
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Законом про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» № 4857-IX від 28.04.2016 року, воєнний стан в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 04.05.2026 на 90 діб, тобто до 05 години 30 хвилин 02.08.2026 року.
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом (далі - Особливості), визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Обсяг закупівлі визначається на підставі змін до річного плану закупівель на 2026 рік, з урахуванням потреби замовника.
Відповідно службової записки начальника відділу господарського забезпечення Сергія Керкеза від 06.03.2026 р. № вн-722 було оголошено процедуру закупівлі, ідентифікатор закупівлі № UA-2026-04-13-001658-a, на закупівлю послуги з проведення гідродинамічної промивки зовнішньої каналізаційної мережі за кодом ДК 021:2015 90470000-2 «Послуги з чищення каналізаційних колекторів», із очікуваною вартістю закупівлі 122 638,34 гривень.
Станом на 21.04.2026 року закупівля не відбулася у зв’язку із відсутністю тендерних пропозицій потенційних учасників, при цьому потреба в Закупівлі у Замовника існує.
Як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1) Службова записка начальника відділу господарського забезпечення Сергія Керкеза від 06.03.2026 р. № вн-722.
2) Звіт про результати проведення процедури закупівлі Послуги з проведення гідродинамічної промивки зовнішньої каналізаційної мережі за кодом ДК 021:2015 90470000-2 «Послуги з чищення каналізаційних колекторів», ID оголошення UA-2026-04-13-001658-a.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-07-005248-a
Код ДК 021:201590470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Кравченко Олександр Анатолійович | переможець | 120 338,34 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 трав о 11:39Останні зміни
7 трав о 11:39Очікувана вартість
120 338.34UAH без ПДВ