Тендер: Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А0853
Код07794629
АдресаУкраїна, 23000, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
Основна контактна особа
ІмʼяВерига Володимир Васильович
Телефон+380434122379
E-mailfin_a0853@post.mil.gov.ua
Перелік позицій
12| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Стартер Камаз редукторний (Євро) (z=10)Код ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука13 530 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
2 | Колодка гальмівна Камаз в зборіКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 8 штука1 265 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
3 | Барабан Камаз гальмівнийКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 2 штука4 730 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
4 | ПГП в зборі КамазКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука3 630 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
5 | Енергоакумулятор Камаз (тип 20/20)Код ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 8 штука2 178 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
6 | Шланг гальмівний КамазКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 8 штука192 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
7 | Рульовий наконечник лівий КамазКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука1 540 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
8 | Рульовий наконечник правий КамазКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука1 540 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
9 | Скло лобове IVECO TRAKKER AD410TКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука8 630 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
10 | Підсилювач привода зчеплення VOLVO N10LSКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука5 458 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
11 | Циліндр зчеплення головний VOLVO N10LSКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука5 720 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
12 | Радіатор ISUZU NQR71PКод ДК021: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів | 1 штука8 580 UAH без ПДВ | До 11 трав 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 травня 2026 15:49:43 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-07-011375-a
ID Prozorro264e9c2903a74446ac82850806c91dcd
Очікувана вартість87 168 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ” | переможець | 87 168,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 трав о 15:29Останні зміни
7 трав о 15:52Очікувана вартість
87 168.00UAH без ПДВ