Тендер: Розпломбування 2-х вузлів обліку або його частин трифазних (0,38 кВ прямого включення) електролічильників за ініціативою замовника; позачергова технічна перевірка правильності роботи (перевірка схеми вмикання) 2-х трифазних (0,38 кВ прямого включення) засобів обліку електроенергії; по ПВ-4699, ПВ-4177 (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 65320000-2 Експлуатація електричних установок)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»
Код03360905
АдресаУкраїна, 03067, Київська область, Київ, вул. Машинобудівна, 40. м.Київ; Категорія замовника - відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»- підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Основна контактна особа
ІмʼяВласенко Крістіна Володимирівна
Телефон380442933612
E-mailkievgorsvet_z@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Розпломбування 2-х вузлів обліку або його частин трифазних (0,38 кВ прямого включення) електролічильників за ініціативою замовника; позачергова технічна перевірка правильності роботи (перевірка схеми вмикання) 2-х трифазних (0,38 кВ прямого включення) засобів обліку електроенергії; по ПВ-4699, ПВ-4177Код ДК021: 65320000-2 Експлуатація електричних установок | 4 послуга | До 03 черв 2026 | Україна, м. Київ |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 травня 2026 16:01:12 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-07-012425-a
ID Prozorro165977c6eebe47bd89f62c2abef718bd
Очікувана вартість3 626.71 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПотреба в закупівлі зазначених послуг виникла у зв’язку з необхідністю заміни існуючих електролічильників в шафах управління зовнішнім освітленням на нові.
Відповідно до п. 5.16.1 та 5.16.2 Кодексу комерційного обліку електричної енергії (далі - ККОЕЕ) з метою запобігання несанкціонованому втручанню та доступу до елементів або функції настроювання ЗВТ у складі вузла обліку лічильники мають бути опломбовані на затискній клемній кришці пломбою оператора системи.
Згідно з п. 2.3.4 та 2.3.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі – ПРРЕЕ) відповідальним за експлуатацію та технічний стан засобів (вузлів) вимірювальної техніки є їх власник. Планова заміна, технічна підтримка та обслуговування розрахункових засобів вимірювальної техніки електричної енергії здійснюються їх власником господарським або підрядним способом або постачальником послуг комерційного обліку відповідно до договору про надання послуг комерційного обліку, який укладається між споживачем та постачальником послуг комерційного обліку відповідно до Кодексу комерційного обліку.
Згідно з п 5.16.11 ККОЕЕ розпломбування та наступне опломбування вузла обліку або його облікових кіл виконується тією стороною, яка встановила пломби або індикатори, тобто оператор системи розподілу, і здійснюється за рахунок ініціатора розпломбування.
ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» є оператором системи розподілу електричної енергії відповідно до заявки-приєднання КП «Київміськсвітло» від 10.01.2019 року до умов договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, електроустановки та електричні мережі КП «Київміськсвітло» приєднані до ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».
Крім того ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (ліцензія видана постановою НКРЕКП від 08.11.2018 №1382 (зі змінами та доповненнями)), в свою чергу є суб’єктом природної монополії на ринку розподілу електричної енергії та внесений до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, який відповідно до Закону України «Про природні монополії» та розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» ведеться Антимонопольним комітетом України (№ п/п 43 зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.01.2026 р. розміщеного на офіційному вебсайті АМКУ (http://www.amc.gov.ua)
Отже, надання послуг з розпломбування та технічної перевірки вузлів обліку або його частин трифазних електролічильників можуть надаватися виключно оператором системи розподілу - ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин.
Пунктом 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі – Особливості), визначено що придбання замовниками послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів у разі, коли послуги можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків як відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до пункту 14 Особливостей закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів).
Враховуючи викладене, у зв’язку з тим, що послуги з розпломбування та технічної перевірки вузлів обліку або його частин трифазних електролічильників можуть бути надані тільки певним суб’єктом господарювання, відповідно до пункту 13 Особливостей, а саме, відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку, внаслідок чого послуга на даних умовах може бути надана виключно певним суб’єктом господарювання, Замовник прийняв рішення заключити договір без застосування процедури відкритих торгів та оприлюднити його та додатки до нього в електронній системі закупівель, а також звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель та обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі у вигляді цього протоколу.
Нормативні документи, що підтверджують наявність підстав для здійснення закупівлі:
- Кодекс комерційного обліку електричної енергії;
- Постанова про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії
- Закон України «Про ринок електричної енергії» (зі змінами та доповненнями);
- Закон України «Про природні монополії»;
- Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій»
- Зведений перелік суб'єктів природних монополій станом на 31.03.2026р.
- Постанова від 08.11.2018р. № 1382 (зі змінами та доповненнями) «Про видачу ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом» Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
- Закон України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей визначених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (зі змінами та доповненнями)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-06-016187-a
Код ДК 021:201565320000-2 Експлуатація електричних установок
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Приватне акціонерне товариство "ДТЕК Київські електромережі" | переможець | 3 626,71 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 трав о 16:00Останні зміни
7 трав о 16:01Очікувана вартість
3 626.71UAH з ПДВ