Тендер: Мило та стружка мильна
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Код03328913
Веб-сайтhttp://metro.kiev.ua/
АдресаУкраїна, 03056, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
Основна контактна особа
ІмʼяЦуренко Оксана Олексіївна
Телефон380442383424
E-mailO.Tsurenko@metro.kyiv.ua
URLhttp://metro.kiev.ua/
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Мило господарське тверде «Класичне» 72% ТМ «Миловарні традиції» 200 гКод ДК021: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи | 37 475 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 02100, Київська область, Київ, вулиця Вінстона Черчилля, 1-А |
2 | Мило туалетне тверде ТМ «Grand Шарм», марка К, «Аroma. Lime & Mint» 100 гКод ДК021: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи | 18 115 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 02100, Київська область, Київ, вулиця Вінстона Черчилля, 1-А |
3 | Мильна стружка ПФ господарськеКод ДК021: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи | 50 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 02100, Київська область, Київ, вулиця Вінстона Черчилля, 1-А |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обґрунтування.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 08 травня 2026 10:57:57 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 травня 2026 10:58:18 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунок за товар (партію товару) здійснюється Покупцем протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати поставки замовленого товару (замовленої партії товару) на склад Покупця на підставі видаткової накладної. | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиОпис: Поставка замовленого товару (замовленої партії товару) здійснюється протягом 20 (двадцяти) календарних днів від дати направлення Покупцем письмового замовлення Постачальнику. | Повторювана поставка | 100% | 20 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-05-08-003454-a
ID Prozorrod4a6ae8be0ca49d9afed4837703b3ad2
Очікувана вартість737 665.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-17-009700-a
Код ДК 021:201533710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАБРИКА МИЛОВАРНІ ТРАДИЦІЇ" | переможець | 737 665,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 трав о 10:57Останні зміни
8 трав о 10:58Очікувана вартість
737 665.20UAH з ПДВ