Тендер: Доступ до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Код08735095
Веб-сайтhttps://health.mvs.gov.ua/poliklinika
АдресаУкраїна, 01024, м. Київ, М.КИЇВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, вул. Пилипа Орлика, буд.12
Основна контактна особа
ІмʼяВіталій Машук
Телефон+380442560383
E-mailv.mashuk@mvs.gov.ua
URLhttps://health.mvs.gov.ua/poliklinika
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Доступ до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система «МІА: Здоров’я»»Код ДК021: 48180000-3 Пакети медичного програмного забезпечення | 12 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
11Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 1.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
2 | Додаток 2.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
3 | Додаток 3.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
4 | Додаток 4.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
5 | Додаток 5.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
6 | Додаток 6.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
7 | Додаток 7.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
8 | Погодження Держспецзвязок.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
9 | Погодження Мінцифра.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
10 | Протокол № 198 доступ до онлайн-сервісу КП «МІС “МІА Здоров’я від 11.05.2026.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 12 травня 2026 09:27:43 | Перегляд |
11 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 травня 2026 09:28:46 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-12-001050-a
ID Prozorro666a280399e54acb9eb344ca394b663b
Очікувана вартість1 611 792 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 5 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування1. З метою продовження використання програмного забезпечення у сфері охорони здоров’я, що наразі впроваджено та використовується Замовником, а саме комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”», Центральна поліклініка Міністерства внутрішніх справ України має потребу у закупівлі доступу до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”» на 2026 рік (Ліцензії доступу до онлайн-сервісу «Медична інформаційна система "МІА: Здоров'я"» v.2 (інтегрована з ЦБД eHealth)).
Державне підприємство «ІНФОТЕХ» є розробником та розповсюджувачем програмного забезпечення, в тому числі комп’ютерної програми «Медична інформаційна система "МІА: Здоров'я"», що підтверджується Свідоцтвом про внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення серії ВР № 02050, виданого 17.12.2020 року Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір № 95108
від 02.01.2020 р., виданого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ДП «ІНФОТЕХ» є власником авторських майнових прав комп’ютерної програми «Медична інформаційна система "МІА: Здоров'я"». Також щодо прав ДП «ІНФОТЕХ» підтверджується Інформаційно – аналітичною довідкою № 808/08.0-7.3 від 31.03.2025 р. виданою Торгово – промисловою палатою України.
Згідно ч. 1 ст. 420 ЦК України, ч.1 ст. 8 ЗУ «Про авторські та суміжні права» об’єктами авторського права є твори у галузі науки, літератури і мистецтва, а саме, крім іншого, комп'ютерні програми, компіляції даних (бази даних).У відповідності до ст. 18 ЗУ «Про авторські та суміжні права» комп’ютерні програми охороняються як літературні твори. Така охорона поширюється на комп’ютерні програми незалежно від способу чи форми їх вираження.
Частинами 1, 3 ст.15 ЗУ «Про авторські та суміжні права» передбачено, що до майнових прав автора (чи іншої особи, яка має авторське право) належать:
а) виключне право на використання твору;
б) виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.
Виключне право автора (чи іншої особи, яка має авторське право) на дозвіл чи заборону використання твору іншими особами дає йому право дозволяти або забороняти, в тому числі, відтворення творів; переробки, адаптації, аранжування та інші подібні зміни творів. Цей перелік не є вичерпним.
Абзацем 5 підпункту 5 пункту 13. Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в тому числі у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в тому числі в такому випадку: необхідність захисту прав інтелектуальної власності.
Враховуючи те, що Державне підприємство «ІНФОТЕХ» є єдиним власником майнових прав на комп’ютерну програму «Медична інформаційна система "МІА: Здоров'я"», з метою запобігання в подальшому несумісності існуючих технічних та програмних рішень, що застосовуються в діяльності Центральної поліклініки Міністерства внутрішніх справ України з технічними та програмними рішеннями, що можуть бути запропоновані іншими учасниками, запланована закупівля характеризується відсутністю конкурентоспроможних пропозицій з причин необхідності захисту прав інтелектуальної власності.
Таким чином, згідно потреб Центральної поліклініки МВС України, закупівлю Доступу до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”» (код згідно з ЄЗС ДК 021:2015 – 48180000-3 «Пакети медичного програмного забезпечення» шляхом укладення договору з Державним підприємством «ІНФОТЕХ» (ЄДРПОУ 34239034) відповідно до вимог Особливостей. Вартість Закупівлі становить - 1 611 792,00 гривні (один мільйон шістсот одинадцять тисяч сімсот дев’яносто дві грн. 00 коп.), у тому числі ПДВ 20% - 268 632,00 гривні (двісті шістдесят вісім тисяч шістсот тридцять дві грн. 00 коп.).
№ з/п Найменування (Програмна продукція) Ліцензія, параметри доступу та рівень сервісу Строк дії
(період доступу) Од. вим. Ціна, без ПДВ К-сть Сума, без ПДВ
1 2 3 4 5 6 7 8
1 Доступ до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”» Вид Ліцензії: Ліцензія подовження хмарного доступу (Cloud Renewal Licence) до Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система "МІА:Здоров'я"»
Назва Ліцензії: Ліцензія доступу до онлайн-сервісу «Медична інформаційна система "МІА:Здоров'я"» v.2 (інтегрована з ЦБД eHealth)
Функціональні блоки: «Кабінет адміністрування та статистики», «Амбулаторія»
Рівень сервісу: Базова підтримка
Кількість клієнтських підключень: Від 121 до 140 користувачів місяць
(01.01.2026 –
31.12.2026) послуга 111 930,00 12 1 343 160,00
Всього без ПДВ, грн.: 1 343 160,00
ПДВ 20%, грн.: 268 632,00
Разом з ПДВ 20%, грн.: 1 611 792,00
Станом на 11.05.2026 року отримано Погодження проєкту інформатизації ЦП МВС України Адміністрацією Держспецзв’язку (№08/03-4539/2026 від 01.05.2026) та Міністерством цифрової трансформації України (№1/06-9-7267 від 10.05.2026).
2. Затвердити зміни до річного плану закупівель на 2026 рік та забезпечити оприлюднення річного плану закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом.
3. Забезпечити проведення Закупівлі в межах чинного законодавства України.
4. Подати на оприлюднення через авторизований електронний майданчик Оголошення про проведення Закупівлі в електронній системі закупівель з урахуванням статей 10 та 21 Закону.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-10-010805-a
Код ДК 021:201548180000-3 Пакети медичного програмного забезпечення
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ" | переможець | 1 611 792,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
12 трав о 09:27Останні зміни
12 трав о 09:28Очікувана вартість
1 611 792.00UAH з ПДВ