Тендер: Медичне обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 3" ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Код38960413
АдресаУкраїна, 02156, м. Київ, м.Київ, вул. Василя Іваниса, будинок 3
Основна контактна особа
ІмʼяНаталія Осіпенко
Телефон+380445130018
E-mailvstup17@i.ua
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | 12 канальний електрокардіограф Heaco E 12 (код НК 031:2024 Z120503 / Z12050302 — Електрокардіографи / Розширеної діагностики)Код ДК021: 33121500-9 ЕлектрокардіографиGMDN-2023: Професійний багатоканальний електрокардіограф | 1 штука57 000 UAH з ПДВ | Від 11 трав 2026
До 31 трав 2026 | Україна, 02156, Київська область, м. Київ, вул. Василя Іваниса,3 |
2 | Монітор пацієнта ABPM 50 (код НК 031:2024: Z12050404 — Холтерівські системи реєстрації артеріального тиску)Код ДК021: 33123210-3 Прилади для серцевого моніторингуGMDN-2023: Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу | 1 штука17 714 UAH з ПДВ | Від 11 трав 2026
До 31 трав 2026 | Україна, 02156, Київська область, м. Київ, вул. Василя Іваниса,3 |
3 | Вимірювач артеріального тиску механічний МС-20 (код нк 031:2024 Z12120122 — Тонометри)Код ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняGMDN-2023: Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску | 20 штука466 UAH з ПДВ | Від 11 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 02156, Київська область, м. Київ, вул. Василя Іваниса,3 |
4 | Тонометр автоматичний цифровий НАСО WBP 111 (код НК 031:2024 Z1203020599 Неінвазивні осцилометричні тонометри.Код ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняGMDN-2023: Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі/зап'ясті | 5 штука940 UAH з ПДВ | Від 11 трав 2026
До 31 трав 2026 | Україна, 02156, Київська область, м. Київ, вул. Василя Іваниса,3 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | інформація про КБВ.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 травня 2026 11:46:47 | Перегляд |
2 | UA-2026-04-23-010532-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 травня 2026 11:46:47 | Перегляд |
3 | обгрунтування підстави п.п.6 п.13.pdf | Не вказано | Тендеру | 12 травня 2026 11:46:47 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 травня 2026 11:48:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-12-005403-a
ID Prozorro809b00881a4449db9922e8a80a0b3ca9
Очікувана вартість88 734 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Закупівля UA2026-04-23-010532-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-11-006237-a
Код ДК 021:201533120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДБОКС" | переможець | 88 734,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
12 трав о 11:46Останні зміни
12 трав о 11:48Очікувана вартість
88 734.00UAH з ПДВ