Тендер: Джерело безперебійного живлення (SVC VP-850-LED), згідно CPV за ДК 021:2015 код 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваГоловне управління ДСНС України у Донецькій області
Код38652962
Веб-сайтhttps://dn.dsns.gov.ua/
АдресаУкраїна, 84313, Донецька область, Краматорськ, вул. Тихого Олекси, будинок 10-і
Основна контактна особа
ІмʼяПанченко Людмила Ігорівна
Телефон380501583552
E-maill.panchenko@dsns.gov.ua
URLhttps://dn.dsns.gov.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Джерело безперебійного живлення (SVC VP-850-LED)Код ДК021: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок | 3 штука | До 15 лист 2026 | Україна, 49101, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Миколи Руденка, будинок 53 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування УО.pdf | Не вказано | Тендеру | 18 травня 2026 12:33:37 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 18 травня 2026 12:33:47 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-18-005653-a
ID Prozorrod00e85ea5a3d4c2eb26346bff2674e6d
Очікувана вартість7 494 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями, у тому числі за лотом.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 року.
21.04.2026 була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю: Джерело безперебійного живлення, згідно CPV за ДК 021:2015 код 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-008467-a). 30.04.2026 закупівля не відбулась у зв’язку із неподанням жодної тендерної пропозиції.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями, у тому числі за лотом, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
- Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-04-21-008467-a
від 30 квітня 2026 року - на 3 арк. в 1 прим.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-18-006611-a
Код ДК 021:201531150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Біляковський Анатолій Володимирович | переможець | 7 494,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
18 трав о 12:33Останні зміни
18 трав о 12:33Очікувана вартість
7 494.00UAH без ПДВ