Тендер: Вимірювач параметрів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Код00135390
Веб-сайтhttp://www.ukrnafta.com
АдресаУкраїна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Основна контактна особа
ІмʼяНазаренко Юлія Ігорівна
Телефон380975200267
E-mailyuliia.nazarenko@ukrnafta.com
URLhttp://www.ukrnafta.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Вимірювач параметрів RLC DE-5000Код ДК021: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин | 1 штука | До 14 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | _1. Обгрунтування підстави пп.6 п.13. (04.05.2026 р.).pdf | Тендерна документація | Тендеру | 19 травня 2026 11:45:59 | Перегляд |
2 | _1.1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 19 травня 2026 11:45:59 | Перегляд |
3 | Витяг ЄДР 12.02.26.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 19 травня 2026 11:45:59 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 19 травня 2026 11:46:14 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Строки оплати Товару (партії Товару): 90 календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидентом України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України). | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Умови постачання Товару (у тому числі які встановлюються відповідно до Міжнародних правил тлумачення торговельних термінів "ІНКОТЕРМС-2020"): DDP - склад призначення для резидентів. Строк поставки Товару: впродовж 60 календарних днів з дати підписання цього договору | Одноразова поставка | 100% | 60 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-05-19-005147-a
ID Prozorro19af56300e794be796438fa11146a329
Очікувана вартість19 344 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.UA-2026-04-08-011409-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-07-007017-a
Код ДК 021:201538340000-0 Прилади для вимірювання величин
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ ЕКСІМ-ПРИЛАД | переможець | 19 344,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
19 трав о 11:45Останні зміни
19 трав о 11:46Очікувана вартість
19 344.00UAH з ПДВ