IDUA-2026-05-21-001075-a
ID Prozorro38d8544f811a4ed9a30e808cb6027848
Очікувана вартість99 600 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Закупівля здійснюється за ПКМУ 1178, а саме пп. 6 п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі) (номер закупівлі UA-2026-04-28-001543-a)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-21-000829-a
Код ДК 021:201572310000-1 Послуги з обробки даних