IDUA-2026-05-21-005686-a
ID Prozorro6a78e14639f04758a17945eec483023c
Очікувана вартість25 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно підпункту 5 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. (далі – Особливості), передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, а саме
– відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до Регламенту обласних змагань з футболу сезону 2026 року, визначено, що Згідно Договору між Громадською спілкою «Львівська асоціація футболу» (далі Асоціація) та Управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації(далі-Управління), Управління делегує Асоціації виключне право на організацію та проведення обласних змагань з футболу на території Львівської області.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-21-005307-a
Код ДК 021:201592620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом