Тендер: Вишка-тури
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Код33278140
АдресаУкраїна, 73034, Херсонська область, Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5
Основна контактна особа
ІмʼяТетяна Ковальчук-Медведєва
Телефон+0661878522
E-mailosvitatender1@gmail.com
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Базовий блок 1,2*2,0 м (42мм)Код ДК021: 44210000-5 Конструкції та їх частини | 2 штука | До 31 трав 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, м.Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5 |
2 | Секція 1,2*2,0 м (42мм)Код ДК021: 44210000-5 Конструкції та їх частини | 16 штука | До 31 трав 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, м.Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5 |
3 | Діагональ обємна до вишки-тури 1,2*2,0 м (42мм)Код ДК021: 44210000-5 Конструкції та їх частини | 4 штука | До 31 трав 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, м.Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5 |
4 | Стабілізатор (42мм)Код ДК021: 44210000-5 Конструкції та їх частини | 8 штука | До 31 трав 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, м.Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування вишка-тур_13.05.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 травня 2026 12:18:07 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 травня 2026 12:19:01 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-22-005685-a
ID Prozorrod155ef01a6a84724a250c923bf5e6b19
ПриміткиБазовий блок 1,2*2,0 м (42мм)
Секція 1,2*2,0 м (42мм)
Діагональ обємна до вишки-тури 1,2*2,0 м (42мм)
Стабілізатор (42мм)
Інформація про засновників юридичної особи ТОВ «ЕПІЦЕНТР К»:
1. Герега Галина Федорівна, Україна, 04210, м. Київ, пр-т. Г. Сталінграду, буд. 12-Г, кв. 73, громадянинка України;
2. Герега Олександр Володимирович, Україна, 32000, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Шевченка, буд. 56, кв. 7, громадянин України.
3. Суржик Тетяна Федорівна, Україна, 04210, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, буд. 8, корпус 4, квартира 21, громадянка України
про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи ТОВ «Епіцентр К»:
1. Герега Галина Федорівна, Україна, 04210, м. Київ, пр-т. Г. Сталінграду, буд. 12-Г, кв. 73, громадянинка України;частка в статутному капіталі - 47.97%
2. Герега Олександр Володимирович, Україна, 32000, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Шевченка, буд. 56, кв. 7, громадянин України, частка в статутному капіталі - 51.3%
Очікувана вартість69 830.09 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 2 пункту 13
ОбґрунтуванняЗамовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом 2 пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю.
Уряд делегував повноваження про надання статусу територій ТОТ та ведення активних (можливих) бойових дій Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, ухваливши постанову «Деякі питання формування переліку територій, па яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 06.12.2022 № 1364.
Наказом Мінреінтеграції «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 13.07.2023 №199 внесено зміни до зазначеного Переліку та визначено територію Херсонської міської територіальної громади (код території ПА65100150000057191) з 01.05.2023 - територією активних бойових дій.
Актуальний перелік територій активних бойових дій затверджено Наказом Мінрозвитку «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 28.02.2025 № 376.
Таким чином. Замовники, які перебувають на зазначеній території можуть здійснювати публічні закупівлі шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у товарі за предметом закупівлі вишка-тури за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини, необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-20-005398-a
Код ДК 021:201544210000-5 Конструкції та їх частини
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К" | переможець | 69 830,09 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 трав о 12:18Останні зміни
22 трав о 12:19Очікувана вартість
69 830.09UAH з ПДВ