Тендер: 55320000-9 Послуги з організації харчування (Поминальний обід за загиблим військовослужбовцем Збройних Сил України)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКоропська селищна рада
Код04412426
АдресаУкраїна, 16200, Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, смт. Короп, Вул. Кибальчича,1
Основна контактна особа
ІмʼяОлександр Гаврусенко
Телефон+380961853181
E-mailzakypivlikorop@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з організації харчування. Послуги з приготування їжі, послуги з забезпечення гарячими обідами/ поминальний обід за загиблим військовослужбовцем Збройних Сил України 23.05.2026 року кафе «Марія» сщ Короп (виїзна кухня за домовленістю сторін, 65 порцій х 307,69 грн. = 20000,00)Код ДК021: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняSPECIALNORMS: Предмет закупівлі вказано у описі тендеру, лоту або предмету закупівлі | 1 послуга | Від 23 трав 2026
До 23 трав 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол_59_22052026.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 26 травня 2026 09:26:50 | Перегляд |
2 | Розпорядження__157_22052026.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 26 травня 2026 09:26:50 | Перегляд |
3 | Обгрунтування_22052026.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 26 травня 2026 09:26:50 | Перегляд |
4 | КБВ ФОП Дідевич М.М. 26052026.docx | Не вказано | Тендеру | 26 травня 2026 09:26:50 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 26 травня 2026 09:28:59 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-26-001045-a
ID Prozorro6675a54514764ba7a8e33ebeb273bd4a
ПриміткиВідповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань».
Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника.
Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб — підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу.
Очікувана вартість20 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Рішення про місце проведення поминальних заходів та обіду приймається виключно близькими та рідними особами загиблих Героїв. У разі, коли поминання проходить у старостинських округах, то послугу з організації харчування надає один із приватних підприємців, які здійснюють виїзну торгівлю. У разі, коли родина приймає рішення про поминальний обід в одному із закладів громадського харчування селища Короп, тоді відповідно дану послугу надає такий підприємець по місцю. Спрогнозувати місце, обсяг річних витрат з організації поминальних обідів неможливо та є морально неетичним.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-26-001001-a
Код ДК 021:201555320000-9 Послуги з організації харчування
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ДІДЕВИЧ МАРІЯ МИКОЛАЇВНА | переможець | 20 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
26 трав о 09:26Останні зміни
26 трав о 09:29Очікувана вартість
20 000.00UAH без ПДВ