IDUA-2026-05-27-001057-a
ID Prozorrod49e2715712446a0b2209b1944ca304b
Очікувана вартість6 450 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування підстави: не відбулись відкриті торги на предмет закупівлі: Праймер бітумно- каучуковий (ДК 021:2015:44830000-7: Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники), ідентифікатор закупівлі у системі PROZORRO: UA-2026-05-01-007445-а, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотами.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-27-001203-a
Код ДК 021:201544830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники