IDUA-2026-05-28-004530-a
ID Prozorrob0a312329e1e429abdf52e2bb59d7ffc
Очікувана вартість269 126.4 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Враховуючи те, що Замовником оголошено відкриті торги UA-2026-04-21-010239-a та дані відкриті торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у Замовника є всі підстави для здійснення закупівлі відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби в розчині для гемодіалізу в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель за вищезазначеному винятку за Особливостями.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-28-005542-a
Код ДК 021:201533690000-3 Лікарські засоби різні