Тендер: Ноутбуки
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваСквирська міська рада
Код04054961
Веб-сайтhttp://skvira-rada.gov.ua
АдресаУкраїна, 09001, Київська область, місто Сквира, вулиця Карла Болсуновського, 28
Основна контактна особа
ІмʼяРуцька Марія Ростиславівна
Телефон+380456856098
E-mail09001@skvyrska-gromada.gov.ua
URLhttp://skvira-rada.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | НоутбукиКод ДК021: 30213000-5 Персональні комп’ютери | 2 штука | До 30 черв 2026 | Україна, 09001, Київська область, м.Сквира, вул.Карла Болсуновського,28 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг ЄДР.pdf | Не вказано | Тендеру | 28 травня 2026 13:49:13 | Перегляд |
2 | Обгрунтування .pdf | Не вказано | Тендеру | 28 травня 2026 13:49:13 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 28 травня 2026 13:58:23 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявки | Одноразова поставка | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-05-28-007014-a
ID Prozorro0b9c0def39364c4b8b539cd4b9d72d3f
Очікувана вартість49 996 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняUA-2026-05-15-004725-a UA-2026-05-15-004725-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-28-005907-a
Код ДК 021:201530210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Пікалов Артур Володимирович | переможець | 49 996,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
28 трав о 13:49Останні зміни
28 трав о 14:00Очікувана вартість
49 996.00UAH без ПДВ