Тендер: ДК 021-2015 - 45262000-1 - Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельних ( будівництво свердловини по пров. Володимира Герасима, 12, м. Яготин, Бориспільського району, Київської області )
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Відміни
СтатусНевдале скасування
Причинанеможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
ПоясненняУ зв'язку з виявленням технічної помилки при зазначенні очікуваної вартості закупівлі та її невідповідністю річному плану закупівлі
ВідмінаЗакупівля
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано |
|---|
Немає документів
СтатусСкасування активоване.
Причинанеможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
ПоясненняУ зв'язку з виявленням технічної помилки при зазначенні очікуваної вартості закупівлі та її невідповідністю річному плану закупівлі»
ВідмінаЗакупівля
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол 89 про відміну торгів.pdf | Не вказано | Тендеру | 28 травня 2026 15:46:10 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 28 травня 2026 15:47:56 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
СтатусНевдале скасування
Причинанеможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
ПоясненняУ зв'язку з виявленням технічної помилки при зазначенні очікуваної вартості закупівлі та її невідповідністю річному плану закупівлі»
ВідмінаЗакупівля
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол 89 про відміну торгів.pdf | Не вказано | Тендеру | 28 травня 2026 15:44:08 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
Код19422525
АдресаУкраїна, 07700, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
Основна контактна особа
ІмʼяЛихно Ольга Валеріївна
Телефон+380457553734
E-mailvodokanal_ya@i.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Будівництво свердловини по пров. Володимира Герасима, 12, м. Яготин, Бориспільського району, Київської областіКод ДК021: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельних | 1 робота | До 25 груд 2026 | Україна, 07700, Київська область, м. Яготин, пров.Володимира Герасима, 12 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол та обгрунтування закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.pdf | Не вказано | Тендеру | 28 травня 2026 15:14:55 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | виконання робітОпис: Замовник здійснює оплату робіт протягом 10-ти банківських днів з дня підписання Сторонами акту здачі-приймання виконаних робіт при наявності відповідного фінансування | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
Про закупівлю
IDUA-2026-05-28-009159-a
ID Prozorroc0c8777d85fc4f179c30d4502ea27e83
Очікувана вартість1 699 708.67 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліроботи
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
Обґрунтуванняd3ef9ec521cf46209b420e54e66d9160 d3ef9ec521cf46209b420e54e66d9160 Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-28-010900-a
Код ДК 021:201545262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельних
Торги відмінено
Опубліковано
28 трав о 15:12Останні зміни
28 трав о 15:48Очікувана вартість
1 699 708.67UAH без ПДВ