Тендер: Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та інформатики за кодом ДК 021:2015: 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення.
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ"
Код32827468
АдресаУкраїна, 01021, м. Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 8
Основна контактна особа
ІмʼяШаповал Олександра Олександрівна
Телефон0996029726
E-mailshapoval.man@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та інформатикиКод ДК021: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 28 травня 2026 17:57:05 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-28-012425-a
ID Prozorro7ed9040d3f78433bb48d462def4668db
Очікувана вартість210 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняНа виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 4 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згідно з Наказом МОН «Про проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році» від 20.08.2025 № 1165, Наказом НЦ "МАНУ" «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році» від 05.02.2026 № 79 ( додаток № 36) та листа департаменту освіти і науки Волинської обласної державної військової адміністрації з додатками - зазначено, що проведення ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році олімпіад заплановано на період з березня по травень 2026 року. Дані документи містять перелік установ та закладів, на базі котрих проводитимуться олімпіади, зазначено місця проживання, харчування за забезпечення транспортними послугами та поліграфією (друк дипломів для відзначення учнів-учасників). Враховуючи, що терміни проведення заходів є фіксованими та не можуть бути змінені замовником самостійно, виникає нагальна потреба у здійсненні закупівлі. Проведення процедури відкритих торгів або навіть спрощеної закупівлі в даному випадку є неможливим через обмежені часові рамки та безпекові заходи в умовах правового режиму воєнного стану. Затримка у закупівлі послуг призведе до зриву виконання календарного плану масових заходів із учнівською молоддю, що є порушенням вимог законодавства у сфері освіти. Таким чином, закупівля здійснюється шляхом укладення прямого договору на підставі пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель (наявність об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання строків для проведення торгів). Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період проведення ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році. Відповідно до Наказу МОН № 1165 від 20.08.2025 року існує потреба у здійсненні Закупівлі. У Замовника виникла необхідність закупівлі послуг для проведення ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та інформатики у 2025/2026 навчальному році.Враховуючи обмежений час від подання запиту на закупівлю та терміни постачання такого товару в умовах правового режиму воєнного стану, у Замовника відсутня можливість проведення цієї закупівлі у строки, встановлені Особливостями. При цьому Наказом МОН «Про проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році» від 20.08.2025 № 1165, Наказом НЦ "МАНУ" «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році» від 05.02.2026 № 79 ( додаток № 36) та листа департаменту освіти і науки Волинської обласної державної військової адміністрації з додатками та Наказом НЦ «МАНУ»№ 541 від 06.10.2025 року «Про організаційно-методичний супровід проведення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів, відбіркових, тренувальних зборів та участь у Міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році», підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі Послуг з організації екскурсійного забезпечення, транспортного забезпечення та поліграфії.Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підпункту 4 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у формі цього файлу «Обґрунтування підстави».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-28-015017-a
Код ДК 021:201560140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа-підприємець Волощук Олександр Олександрович | переможець | 210 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
28 трав о 17:55Останні зміни
28 трав о 17:57Очікувана вартість
210 000.00UAH без ПДВ