Авторизація

Тендер: Послуги з поточного ремонту частини асфальтобетонного покриття території ДНП «Національний інститут раку» за адресою: вул. Юлії Здановської, 33/43, код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання (3)
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 10 черв. 11:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 16 черв. 15:30

Розглянуто

по 16 черв. 10:45

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РАФ-1"
Строк надання Послуг: до 12.07.2026. Послуги виконуються відповідно до календарного графіку виконання Послуг (додаток 3), що додається до Договору та є його невід’ємною частиною.
дійсна
598 999,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВ "РЕГШЛЯХБУД"
Строк надання Послуг: до 12.07.2026. Послуги виконуються відповідно до календарного графіку виконання Послуг (додаток 3), що додається до Договору та є його невід’ємною частиною.
дійсна
599 000,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Строк надання Послуг: до 12.07.2026. Послуги виконуються відповідно до календарного графіку виконання Послуг (додаток 3), що додається до Договору та є його невід’ємною частиною.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РАФ-1"
скасовано
598 999,00 грнз ПДВ
Строк надання Послуг: до 12.07.2026. Послуги виконуються відповідно до календарного графіку виконання Послуг (додаток 3), що додається до Договору та є його невід’ємною частиною.
ТОВ "РЕГШЛЯХБУД"
переможець
599 000,00 грнз ПДВ
Строк надання Послуг: до 12.07.2026. Послуги виконуються відповідно до календарного графіку виконання Послуг (додаток 3), що додається до Договору та є його невід’ємною частиною.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РАФ-1"
відхилено
598 999,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-05-29-005751-a-a1Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "РАФ-1"
Скасовано
UA-2026-05-29-005751-a-a2Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"Постачальник: ТОВ "РЕГШЛЯХБУД"
Завершено
Завершена
Опубліковано
29 трав о 13:49
Останні зміни
26 черв о 14:10
Очікувана вартість
683 967.00UAH з ПДВ