Тендер: Гербіциди, інсектициди, інокулянти, фунгіциди, ад'юванти (24450000-3 Агрохімічна продукція)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код44519329
АдресаУкраїна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
Основна контактна особа
ІмʼяМикола Миколайович Калембет
Телефон+380660787260
E-mailhadiach-agro@ukr.net
Перелік позицій
14| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Гербіцид Геліос ЕкстраКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 80 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
2 | Фунгіцид Абакус мк.е.Код ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 20 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
3 | Інсектицид Канонір ДУОКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 10 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
4 | Інокулянт Нітрофікс СРКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 4.8 кілограм | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
5 | Піногасник (адювант) ПінаОФФКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 7 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
6 | Гербіцид ДаркКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 340 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
7 | Гербіцид КлінерКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 420 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
8 | Гербіцид Євро-Лайтінг Плюс, РККод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 420 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
9 | Фунгіцид Пріаксор (ТМ), КЕКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 60 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
10 | Гербіцид ОсноваКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 540 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
11 | Гербіцид ДіларКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 32 кілограм | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
12 | Гербіцид Мілафорт ПРОКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 115 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
13 | Гербіцид УнісуламКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 16 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
14 | Ад'ювант Агро ПАВ ЕкстраКод ДК021: 24450000-3 Агрохімічна продукція | 160 літр | До 05 черв 2026 | Україна, 37300, Полтавська область, Миргородський р-н, м.Гадяч, вул. Л.Українки,3 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 травня 2026 14:38:52 | Перегляд |
2 | звіт про договір.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 травня 2026 14:38:52 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 травня 2026 14:46:28 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-29-006972-a
ID Prozorro45d5c8e1d48449f38624801f51ebed81
Очікувана вартість1 069 045.5 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-29-007668-a
Код ДК 021:201524450000-3 Агрохімічна продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПОАГРОТЕХНОЛОГІЇ" | переможець | 1 069 045,50 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 трав о 14:38Останні зміни
29 трав о 14:46Очікувана вартість
1 069 045.50UAH з ПДВ