Тендер: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Код04704790
Веб-сайтhttp://www.port-yuzhny.com.ua
АдресаУкраїна, 65481, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул. Берегова, 13
Основна контактна особа
ІмʼяКостянтин Лозовий
Телефон+380487507399
E-mailkostiantyn.lozovyi@port-yuzhny.com.ua
URLhttp://www.port-yuzhny.com.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з надання права використання на 1 (один) рік примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми «M.E.Doc» у складі Модуль «API SAF-T UA» серверне рішення, яке включає API інтеграцію з будь-якою обліковою системою класу ERP, CRM та іншіКод ДК021: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням | 1 послуга | До 22 трав 2027 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район, місто Південне, вул. Берегова, 13 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 травня 2026 15:04:39 | Перегляд |
2 | Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 травня 2026 15:04:39 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 травня 2026 15:06:13 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-05-29-007643-a
ID Prozorro57eac5d085454742b375e93bcd31936b
Очікувана вартість216 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості) передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Замовнику необхідно придбати послуги з надання права використання на 1 (один) рік примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми «M.E.Doc» у складі Модуль «API SAF-T UA» серверне рішення, яке включає API інтеграцію з будь-якою обліковою системою класу ERP, CRM та інші.
Товариство з обмеженою відповідальністю «М.Е.ДОК» має авторські права на програму та її оновлення. Зазначене право передане товариству «М.Е.ДОК» від правовласника Линник Олесі Сергіївни (яка є автором комп’ютерної програми «M.E.Doc» згідно свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 35126 від 24.09.2010 року) на підставі рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір від 18.03.2020 № 4866.
Враховуючи вищезазначене, закупівлю послуги з надання права використання на 1 (один) рік примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми «M.E.Doc» у складі Модуль «API SAF-T UA» серверне рішення, яке включає API інтеграцію з будь-якою обліковою системою класу ERP, CRM та інші, можна здійснити лише в певного постачальника, а саме в ТОВ «М.Е.ДОК».
З метою задоволення потреби в закупівлі послуги з надання права використання на 1 (один) рік примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми «M.E.Doc» у складі Модуль «API SAF-T UA» серверне рішення, яке включає API інтеграцію з будь-якою обліковою системою класу ERP, CRM та інші за кодом ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, Замовник укладає договір без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 5 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі».
Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин є рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір від 18.03.2020 № 4866.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-22-013545-a
Код ДК 021:201572260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "М.Е.ДОК" | переможець | 216 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 трав о 15:04Останні зміни
29 трав о 15:06Очікувана вартість
216 000.00UAH з ПДВ