Тендер: Матеріали та обладнання для влаштування електромереж
Період уточнень
по 5 черв. 00:00
Прийом пропозицій
по 10 черв. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 10 черв. 09:08
Розглянуто
по 13 черв. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Матеріали та обладнання для влаштування електромереж 1409216 | 46 366,56 грнЗ ПДВ | завершено | - |
Перелік позицій
14| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Провід СІП 4х16 ммВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 250 метр | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
2 | Анкерний СІП затискач (натяжний)Відноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 1 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
3 | Підтримуючий затискач ZP 4х16Відноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 7 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
4 | Гак для дерева (М12-М16)Відноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 4 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
5 | Рубильник ЯРП 63АВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 1 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
6 | Проколюючий затискачВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 4 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
7 | Ввідний щит (ІР54/65)-Електрощит накладний на 8 модулівВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 4 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
8 | Комплект заземленняВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 1 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
9 | Головний ввідний автомат 25А, 3 ФВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 1 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
10 | Автомат для вводу 2Р-25А, 1 ФВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 4 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
11 | Провід ВВГ 2х6Відноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 16 метр | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
12 | Наконечник R-16мм (отвір Ø10мм)Відноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 12 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
13 | Натяжний затискачВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 1 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
14 | Автомат для вводу 2Р-16А, 1 ФВідноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромережКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 8 штука | До 15 лип 2026 | Україна, м. Київ |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 3. Проєкт договору поставки_Матеріали та обладнання для влаштування електромереж.docx | Проект договору | Тендеру | 01 червня 2026 09:43:36 | Перегляд |
2 | Оголошення про проведення спрощеної закупівлі_Матеріали та обладнання для влаштування електромереж.docx | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 09:43:36 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 червня 2026 09:44:35 | Перегляд |
Вимоги до учасників
15| № | Вимога | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаРозгорнути Опис:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняНі
| ||||||||||||||||||
2 | Вчинення корупційних правопорушеньРозгорнути Опис:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
3 | Вчинення економічних правопорушеньРозгорнути Опис:Cуб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION 2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак | ||||||||||||||||||
4 | Вчинення кримінальних правопорушеньРозгорнути Опис:Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоСлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
5 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняНі
| ||||||||||||||||||
6 | Порушення справи про банкрутствоРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
7 | Наявність антикорупційної програмиРозгорнути Опис:Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак | ||||||||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак | ||||||||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиРозгорнути Опис:Cлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоСлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
10 | Наявність заборгованості зі сплати податків і зборівРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При відсутності заборгованості підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
При наявності заборгованності підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
Характер та причина існуючої заборгованості Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняВідсутність коштів, Бухгалтерська помилка, Адміністративні та технічні причини, Особливості діяльності під час воєнного стану Сума існуючої заборгованості, грн. Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована Значеннявід 0 | ||||||||||||||||||
11 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромРозгорнути Опис:Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Учасник процедури закупівлі, що перебуває в обставинах, зазначених у частині другій цієї статті, може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. Для цього учасник (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, учаснику не може бути відмовлено в участі в процедурі закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
12 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліРозгорнути Опис:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак | ||||||||||||||||||
13 | Інформування про субпідрядників/співвиконавцівРозгорнути Опис:У разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 цього Закону, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій цієї статті Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоУчасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоСубʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована ЗначенняТак
| ||||||||||||||||||
14 | Строк дії тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована Значення90 | ||||||||||||||||||
15 | Мова (мови) тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Дата створення01.06.2026 09:43 СтатусАрхівована Значенняукраїнська |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Покупець здійснює оплату за Товар в безготівковому порядку за фактом його постачання. Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з дня фактичної передачі Товару Покупцю.Відноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромереж | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 20 календарних днів з дати укладання договору*, але не пізніше 15.07.2026 р.**;
*Даний строк поставки (надання послуг, виконання робіт) буде зазначатись в договорі.
**Зазначена дата поставки товарів (виконання робіт, надання послуг) є орієнтовною, визначена розрахунковим методом та несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків. Дана дата може не зазначатися в договорі про закупівлю.Відноситься до лоту: Матеріали та обладнання для влаштування електромереж | Одноразова поставка | 100% | 20 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ФОП "МАРТИНОВИЧ ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА" | Матеріали та обладнання для влаштування електромереж дійсна | 32 816,27 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Матеріали та обладнання для влаштування електромереж | ФОП "МАРТИНОВИЧ ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА" | переможець | 32 816,27 грнз ПДВ |