IDUA-2026-06-01-003458-a
ID Prozorro39882fa2691647009bb0be570b40e9de
Очікувана вартість727 738.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування підстави: відкриті електронні торги на предмет закупівлі, Аксесуари для одягу, код ДК 021:2015-1842 1881 (Чоботи гумові вологостійкі)"(закупівля заЮ в системі Prozo/roUA-2026-05-08-012223-а відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (ЗВІТ про результати проведення процедури UA-2026-05-08-012223-a від 16.05.2026).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-01-003360-a
Код ДК 021:201518810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного