IDUA-2026-06-01-005162-a
ID Prozorro5a8063430f1d4c6491cad13916fefe71
Очікувана вартість110 705.15 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Зазначена нагальна потреба документально підтверджується Витягом з ЄРДР стосовно кримінального провадження № 22026200000000072 від 09.02.2026 р. та Витягом з ЄРДР стосовно кримінального провадження № 22026200000000072 від 16.01.2026 р. (не додається до сторінки закупівлі у зв'язку з обмеженнями ст. 222 КПК України).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-01-006750-a
Код ДК 021:201545450000-6 Інші завершальні будівельні роботи