Тендер: Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
Код20129181
АдресаУкраїна, 43005, Волинська область, Луцький р-н, місто Луцьк , вул. Звитяжна, будинок 6
Основна контактна особа
ІмʼяОльга Дух
Телефон+380992589009
E-maildukholhaa@gmail.com
Перелік позицій
9| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Колба конічна 100 млКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 30 штука93 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
2 | Колба конічна зі шліфом 200 млКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 6 штука200 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
3 | Воронка ділильна 2 лКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 1 штука990 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
4 | Склянка термостійка 1 лКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 1 штука183 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
5 | Склянка термостійка хімічна з мітками 600 млКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 1 штука120 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
6 | Кювета скло 10 ммКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 6 штука375 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
7 | Кювета скло 20 ммКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 4 штука480 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
8 | Кювета скло 50 ммКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 4 штука990 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
9 | Поглиначі Ріхтера великіКод ДК021: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення | 10 штука198 UAH без ПДВ | До 15 груд 2026 | Україна, 43005, Волинська область, м.Луцьк, вул.Звитяжна, 6 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 червня 2026 12:48:45 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-01-005485-a
ID Prozorro6de03e651f444f3d94a880c9ff693160
ПриміткиКолба конічна 100 мл, колба конічна зі шліфом 200 мл, воронка ділильна 2 л, склянка термостійка 1 л, склянка термостійка хімічна з мітками 600 мл, кювета скло 10 мм, кювета скло 20 мм, кювета скло 50 мм, поглиначі Ріхтера великі, скло предметне зі шліфованими краями 25*76 мм (в 1 упаковці 50 шт)
Очікувана вартість15 393 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-04-01-004798-a
Код ДК 021:201533790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
НАКОНЕЧНА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА | переможець | 15 393,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 черв о 12:47Останні зміни
1 черв о 12:48Очікувана вартість
15 393.00UAH без ПДВ